Ne olacak bu CS:GO'nun hali?

• Konuyu başlatan Eld
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 205
  • Görüntüleme 10B
Saçımı başımı yolmaktan bıktım. Monitöre yumruğu koyucam bi tane en sonunda. Nedir bu hilelerden çektiğimiz? Bir maç gireyim dedim yakındaki lobilerden adam buldum 5 yaptık. Adam gelmiş karşıya döne döne vuruyor hiç umurunda değil. Sonraki maç yine aynı. Faceit oynasan bunun kadar sık olmasa da yine hile geliyor. Ne oynayalım çöplorant mı? (!)
Naçizane bir öneri ; ben artık lobileri bıraktım random giriyorum çünkü yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi kendi güven puanınıza yakın olan oyuncularla oynuyorsunuz. Hem bana saçma sapan birlikte girdiğin kişilerden hile yapan oldu diye ceza uyarısı geldlmiyorda hiç. Üstüne mg1 den yukarıyı göremezken şu an dmg tüm ve rahat maçlar çıkarıyorum. Heralde en masrafsız ve en müsait yol bu.

Faceit de hile görme ihtimalin 100macta bir falan beni yanlış anlama ama ya çok iyi oybasalar bile insanlara hile diyorsun ve kendi yeteneksizligini öyle örtmeye çalışıyorsun yada gerçekten hile geliyor çünkü günde 100 maç falan atıyorsun madem cs de çok hile var ya başka bir fps oyunu oyna ya csyi bırakmicam diyirsan hilelere söylenme çünkü valvein birşey yapacağını sanmıyorum ya da faceit oyna ve kendini gelistir hile bahane değildir faceitteki max hile wall+triger olabilir doğru pozisyon alma ve smoke flash kullanimi ile ustesinden gelinebilir hileler. bu tamamen sana bağlı

Saçımı başımı yolmaktan bıktım. Monitöre yumruğu koyacağım bir tane en sonunda. Nedir bu hilelerden çektiğimiz? Bir maç gireyim dedim yakındaki lobilerden adam buldum 5 yaptık. Adam gelmiş karşıya döne döne vuruyor hiç umurunda değil. Sonraki maç yine aynı. FACEIT oynasan bunun kadar sık olmasa da yine hile geliyor. Ne oynayalım çöplorant mı? (!)

Bu sözü gerçekten çok duyuyorum. Ama gerçekten hile bulmaya çalışıyorum gelmiyor. Ben seçkin değilken de hile gelmiyordu. Bu zamana kadar oyunda 2 tane hile gördüm. Biri oyuna ilk girdiğim zaman, diğeri de bir Türk sunucusunda. Beyler gerçekten diyorum hile bulmam için bir öneriniz var mı?

Kardeşim sizde düzgün davranın bir link veriyim o videoyu izleyin anlarsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sözü gerçekten çok duyuyorum. Ama gerçekten hile bulmaya çalışıyorum gelmiyor. Ben seçkin değilken de hile gelmiyordu. Bu zamana kadar oyunda 2 tane hile gördüm. Biri oyuna ilk girdiğim zaman, diğeri de bir Türk sunucusunda. Beyler gerçekten diyorum hile bulmam için bir öneriniz var mı?
Hangi rank aralığında oynuyosun gerçekten merak ettim. Neredeyse her ranktan hesabım var ve hepsinde de hile geliyor.

Saçımı başımı yolmaktan bıktım. Monitöre yumruğu koyucam bi tane en sonunda. Nedir bu hilelerden çektiğimiz? Bir maç gireyim dedim yakındaki lobilerden adam buldum 5 yaptık. Adam gelmiş karşıya döne döne vuruyor hiç umurunda değil. Sonraki maç yine aynı. Faceit oynasan bunun kadar sık olmasa da yine hile geliyor. Ne oynayalım çöplorant mı? (!)
Valorant'ta hilelerden değil 12 13 yaşında saygısız çocuklardan kanser olursun. Ben Faceit'te ne hileye rastladım ne bir şeye. Karşısı MM'de yüksek rank olabilir bizim karşımıza Türk Global gelmişti 4 LVL'de.

Valorant oyna.ben 1 ay önce falan cs yi bıraktım (1200 saatim var). hileler benim hep moralim bozuyordu ama valoranta geçtikten sonra rahatladım ama valoranta da hile var en azından hile gelince oyun iptal ediliyor 40dk kanser olmuyoruz ama cs her türlü daha iyi bu valoranttan

Geri
Yukarı