Neden aşık oluruz?

Yıl olarak düşünme hiç. Sadece kendi kafa yapını değiştirmeye çalış. Hayır bu kızı önce tanımam, öğrenmem gerek demelisin kendine. Dümdüz gitmemek gerek bu konularda. Çünkü sen bu şekilde yaklaşırken, başkası o kız ile bir paylaşımda bulunduğu için kız o tarafa yöneliyor ve onu daha ciddiye almaya başlıyor.
Hiç böyle düşünmemiştim 🧐 Bu sefer dedikleriniz not aldım.

O değil, geçmişte neden olmadığını gene yazdıklarınız ile anladım. Hadi ben fark etmedim arkadaşlarım neden böyle söylemedi. 35cl dünya para olmasa keşke...

Hiç böyle düşünmemiştim 🧐 Bu sefer dedikleriniz not aldım.

O değil, geçmişte neden olmadığını gene yazdıklarınız ile anladım. Hadi ben fark etmedim arkadaşlarım neden böyle söylemedi. 35cl dünya para olmasa keşke...
Reis ayıpsın yaşın yetiyorsa eğer ben ısmarlarım sana lafı olmaz:) Arkadaşların da görememiştir belki bilemeyiz. Sadece gözünü aç. Unutma sen kendine yetebilen bir insansan, tercih hakkı senin olur. Yok değilsen birine muhtaçsan, seni kim kabul ederse ona mecbur olursun;)

Aşk bir sudur iç iç kudur demeyeceğim tabii ki.

İnsanın ruhunun temeli sevme ve sevilmeye dayanıyor. İnsanın temel ihtiyaçları olduğu gibi ruhun da vardır. Ruh paylaşınca anlamlaşıyor, güçleşiyor ve derinleşiyor. Aşık olmak dünyanın en güzel duygularından biri tabii ki ama bunu doğru kişiyle paylaşmak ve insancıl bir şekilde bunu yönetmek önemli.

Reis ayıpsın yaşın yetiyorsa eğer ben ısmarlarım sana lafı olmaz:) Arkadaşların da görememiştir belki bilemeyiz. Sadece gözünü aç. Unutma sen kendine yetebilen bir insansan, tercih hakkı senin olur. Yok değilsen birine muhtaçsan, seni kim kabul ederse ona mecbur olursun;)
Siz, mükemmel bir detaysınız.

Geri
Yukarı