Neden bu kadar Valorant karşıtısınız?

dede veya anneanneleriniz şu an Ericson değil Samsung kullanması gibi. Bence bu olayda kesinlikle yanılıyorsunuz. Sadece deneyin.
Ne? CS:GO yerine WolfTeam oynuyoruz sanki. Bi de gelişemezsiniz falan, ne anlatıyor arkadaş? Türkçe meali yok mu?

• Oyunları istediğimiz gibi karşılaştırırız bu da oyun hakkında bilgi verir.
  • Grafik desen grafik yok.
  • Vuruş hissi desen vuruş hissi yok.
  • Mekanik desen mekanik yok.
  • Hile sistemiyle övünüyorlar, Vanguard'ım devre dışı ve istediğim gibi her oyuna girebiliyorum.
Ben beğenmiyorum ve istediğim gibi eleştiririm. İsteyen istediği oyunu oynar. Buna da karışamam.
Oyun yeni değil mi? Tüm mekanikler zamanla oturmaz mı sizce?

@ahmetaltkn komik mi? Ne gördün burada komik bir şey? Söyle de biz de gülelim. CS:GO fan boyluğununda bu kadarı, oyun 10 yıllık be :D ? Valorant'ın mekanikleri ile karşılaştırıyorsunuz. Gerçi bu iki oyunu karşılaştıranın kafasını anlamakta da zorlanıyorum.

Hile muhabbeti bahaneden başka hiç ama hiçbir şey değil. CS'de hile var ben Valorant'a geçiyorum diyen insanlar 200 saat CS oynayıp prime olmayıp olsa bile 20 30 level olup karşıma hile geliyor diye ağlayan tipler. İsteyen Valorant oynar oynayabilir ama ben CS'de hile var ben o yüzden Valorant'a geçiyorum muhabbeti bahaneden başka hiçbir şey değil.
Maalesef öyle değil. Mm modunda LEM ve üstü elolarda dönen her 2 maçta 1 hileyle karşılaşıyorsun. Gümüşte oynayıp laf edenlere demeni anlarım ama yüksek elo için durum bu maalesef. Her maç hile kaynıyor, hile işi bahane falan değil.

Selam, işte görüşlerim:
Sizleri anlamıyorum, neden sadece oyuncu olmuyorsunuz? Neden karşılaştırıyorsunuz?
Uzuuun süredir bir CS:GO oyuncusuydum, normal olarak, Valorant'a geçtim. Sebeplerim şunlar.
(1) hile işi tamamen bir bahane, ara sıra olsa bile 2 yıllık kariyerimde 3 kere falan görmüşümdür. Fakat bazı eksikleri var.
Hepimiz farkındayız ki CS:GO Valve için bir cüzdan, oyun değil, geçen gün 1 GB güncelleme geldi ve oyuncuları mutlu etti, sonuç: Yeni tavuk modelleri, en sevilen 2 haritanın ipinin kesilmesi!
Gelgelelim Valorant'a, yakın zamanda breeze eklediler, astra eklediler, ticketlara döndüler.
Neden böylesiniz? Yenilikleri kabul etmezseniz gelişemezsiniz. Bariz bir farkı göremiyorsunuz bence, tabii ki CS:GO bizim her şeyimizdi çocukken bu dede veya anneanneleriniz şu an ericson değil Samsung kullanması gibi. Bence bu olayda kesinlikle yanılıyorsunuz. Sadece deneyin.

CS:GO'yu büyük bir oranda geçtiği için olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı