Neden bu kadar Valorant karşıtısınız?

Selam, işte görüşlerim:
Sizleri anlamıyorum, neden sadece oyuncu olmuyorsunuz? Neden karşılaştırıyorsunuz?
Uzuuun süredir bir CS:GO oyuncusuydum, normal olarak, Valorant'a geçtim. Sebeplerim şunlar
(1) Hile işi tamamen bir bahane, ara sıra olsa bile 2 yıllık kariyerimde 3 kere falan görmüşümdür. Fakat bazı eksikleri var.
Hepimiz farkındayız ki CS:GO Valve için bir cüzdan, oyun değil, geçen gün 1 GB güncelleme geldi ve oyuncuları mutlu etti, sonuç: Yeni tavuk modelleri, en sevilen 2 haritanın ipinin kesilmesi!
Gelgelelim Valorant'a, Yakın zamanda Breeze eklediler, Astra eklediler, ticketlara döndüler.
Neden böylesiniz? Yenilikleri kabul etmezseniz gelişemezsiniz. Bariz bir farkı göremiyorsunuz bence, tabii ki CS:GO bizim her şeyimizdi çocukken bu dede veya anneanneleriniz şu an Ericson değil Samsung kullanması gibi. Bence bu olayda kesinlikle yanılıyorsunuz. Sadece deneyin.
Ben seviyorum ancak sevmeme nedenleri biraz gerçekten uzak olması olabilir, gerçek hayatta "tututut" diye bomba fırlatılmıyor. Oynayanlara da karışılmaması gerektiğini düşünüyorum herkesin kendi tercihi.

Beğenmemize karşıt değilim sayın forum üyeleri, sadece küfretmek yada çöp yazmak zorunda değilsiniz bence?

Ben karşıt değilim Valorant oynamayı denedim ve sevmedim tek olay bu fakat oyunu sevmediğim ve CS:GO oynadığım için arkadaşlarım beni dışlıyor bu yüzden Valorant'nun kitlesini sevmiyorum.

Ben beğenmedim. Bıraktığım günden beri de oynamıyorum. Gerçekçilikten uzak bir oyun. En azından CSGO daha gerçekçi hissettirebiliyor.
Yani ben karşı değilim ama sevmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı