Neden bu kadar Valorant karşıtısınız?

Kalitesiz skill ağacından başka hiçbir mekaniği bulundurmayan bir oyun.

Silah desen ne sekiyor ne başka bir şey. Geçen arkadaşlarımın aşırı ısrarları üzerine oyunu indirip bir el girdim girmez olaydım böyle berbat bir oyun daha görmedim ben hayatımda.

CS 1.6 bile bundan daha iyidir. Tüm silahlar dümdüz gidiyor. 3 seneden beri rekabetçi oyunlara elimi sürtmemiş Aim'im rezalet olmasına rağmen bu oyunda 15 kill alabiliyorsa eğer bu işin içinde bir sorun vardır.

Tüm mermiler dümdüz ne anladım bu işten al Odin takıl ortalıklarda ne gerek var.

Al AWP pus bir yere tüm maç boyunca oradan çıkma uf oyuncuyum de ne anlamı kalıyor ki böyle olduktan sonra. Ne adamı görüyon ne de adamı vuruyon.

Hiçbir artı yanı yok onun. Gider Minecraft PvP atarım (Ne kadar pvp anlamında berbat olsam da) yemin ediyorum 1000 kat daha fazla zevk alırım.

• Oyunları istediğimiz gibi karşılaştırırız bu da oyun hakkında bilgi verir.
  • Grafik desen grafik yok.
  • Vuruş hissi desen vuruş hissi yok.
  • Mekanik desen mekanik yok.
  • Hile sistemiyle övünüyorlar, Vanguard'ım devre dışı ve istediğim gibi her oyuna girebiliyorum.
Ben beğenmiyorum ve istediğim gibi eleştiririm. İsteyen istediği oyunu oynar, buna da karışamam.

Hocam vuruş hissi, grafik yok demişsiniz siz cidden girip oynadınız değil mi?

• Oyunları istediğimiz gibi karşılaştırırız bu da oyun hakkında bilgi verir.
  • Grafik desen grafik yok.
  • Vuruş hissi desen vuruş hissi yok.
  • Mekanik desen mekanik yok.
  • Hile sistemiyle övünüyorlar, Vanguard'ım devre dışı ve istediğim gibi her oyuna girebiliyorum.
Ben beğenmiyorum ve istediğim gibi eleştiririm. İsteyen istediği oyunu oynar, buna da karışamam.
Vuruş hissi yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı