Neden ekonomimiz kötü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden daha kötü olur? Mahsur Yavaş mesela adam Ankara'yı en iyi şekilde yönetiyor şu anda. Bu adamları görmeden nasıl eleştirebilirsiniz ki?
Tamam o günleri de göreceğiz zaten 2023 de iktidar değişir o zaman konuşuruz.

Neden daha kötü olur? Mahsur Yavaş mesela adam Ankara'yı en iyi şekilde yönetiyor şu anda. Bu adamları görmeden nasıl eleştirebilirsiniz ki?
Ciddiye alıp yazma bence. Daha yeni üye olmuş. Bunları yazmak için üye olmuş bir de. 😆

@YavuzDindar büyük ihtimal troll yapmak için hesap açmışsın. Ben bir partiden bahsetmedim direkt CHP demişsin. :D

21 yıl önceki zamanla şu anı karşılaştırmanın bir mantığı yok, yeni bir kişiyi görmeden iyi mi kötü mü bilemeyiz.

Herkes bir şeyden şikayetçi olup düzeltmek için bir gram emek harcamayıp, ortaya bir süper kahramanın çıkmasını beklediği için.

Tamam o günleri de göreceğiz zaten 2023 de iktidar değişir o zaman konuşuruz.
Umarım değişir ki farklı birilerini görelim dostum. Bizim ülkede siyaset takım tutma gibi. Adam inadına bir partiyi tutuyor, kardeşim bu adam yapabiliyorsa partisinin bir önemi yok. Mansur Yavaş örneğin şu an AKP'li olsa sevilmeyecek miydi? Yine sevilecekti, insanlar yapılan işlere bakar(bizim ülkede belki bu geçerli olmayabilir).

Arkadaşlar,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoyu izledim ve biz neden bunu yaşıyoruz merak ettim.

Adamlar 3 aylık çalışmayla (bizim gibi çalışıyorlar sanırım:) ) araba alabiliyor, üstüne en iyi Gaming laptop alabiliyor, oyun alabiliyor, çoğu meyve sebze yarım kilosu 1 birim ve daha nice şeyi zorlanmadan alabiliyor. 18-21 yaşında neden çoğu şeye zar zor erişiyoruz? Ailemize bağımlıyız?

Nasıl bu kadar hakkımızı aramadan ve sahip çıkmadan yaşayabiliyoruz? Neden bu haldeyiz?

Yorumlara bakıyorum biri 2000'den öncesine dönmediğinize şükür edin diyor. Neden 2000'den öncesiyle bir kıyaslama var?

Tam olarak sorun nedir sizce?

Her şey dolar be kanka Türk lirasının bir değeri kalmadı :/ param olsa İsviçre'ye giderim gerçekten!

1627316531233.png

Dosya Ekleri

• 1627316505065.png
    1627316505065.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 35
@YavuzDindar büyük ihtimal troll yapmak için hesap açmışsın. Ben bir partiden bahsetmedim direkt chp demişsin. :D

21 yıl önceki zamanla şu anı karşılaştırmanın bir mantığı yok, yeni bir kişiyi görmeden iyi mi kötü mü bilemeyiz.

Bence sen chp yi savunarak troll yapıyorsun.

Atam bunları görse ne üzülürdü...

@YavuzDindar ben de ondan bahsediyorum zaten partiye değil, kişiye bakma lazım diye.

1800+ mesaja sahip birisinin troll yapması sana mantıklı geliyor mu? Bir de ben hiçbir yerde CHP'yi savunduğumu yazmadım ama yine de sen bilirsin. :D

Neyse çok uğraşmıyorum, trolle gelmişsin belli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı