Neden ekonomimiz kötü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hükümet değiştiği an ülkenin düzelmesi zaten imkansız bir şey. Bunun bir zaman ihtiyacı var ama bu hükümet olduğu sürece düzelme olmayacak, kendi kafasına göre kararlar verin bir kişi ülkeyi yönetiyor şu anda. Adam bir gece yarısı "İstanbul Sözleşmesinden" Türkiye'yi çıkardı, tek bir kişinin kararıyla uluslararası bir sözleşmeden çıkabiliyor şu anda ülke. Bütün yetkileri bir kişinin eline verirsek olacağı buydu zaten, halkımız çok "bilgili" kişilerden oluştuğu için bu yetkiyi verdiler.

Evet, bir tanesi de ülkenin başındaki kişi. :)

Aslında diğer partilere göre Erdoğan daha iyi diğerleri geçerse çok daha kötü olur zaten 2023'de öyle gözüküyor.

Ben bu ülkeye hangi parti gelirse gelsin ekonominin iyi olcağınıda düşünmüyorum.
Aslında diğer partilere göre erdoğan daha iyi diğerleri geçerse çok daha kötü olur zaten 2023'de öyle gözüküyor.

Aslında bence iktidarda şu anki hükümet kalmalı diğerlerinin bir iş yapabilceğini de düşünmüyorum.

Aslında diğer partilere göre Erdoğan daha iyi diğerleri geçerse çok daha kötü olur zaten 2023'de öyle gözüküyor.
21 yıldır ülkeyi yiyip bitirdi adam hala nasıl savunabiliyorsunuz? Şaşırıyorum vallahi.

Savunmuyorum, yönetimi de beğenmiyorum ama diğerleri geçerse daha kötü olur.
Neden daha kötü olur? Mahsur Yavaş mesela adam Ankara'yı en iyi şekilde yönetiyor şu anda. Bu adamları görmeden nasıl eleştirebilirsiniz ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı