Neden ekonomimiz kötü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam sen istediğin partiyi tut tabii daha ne kadar chp de kalabilirsen.

Henüz doyuramadığımız için.

@YavuzDindar ben de ondan bahsediyorum zaten partiye değil, kişiye bakma lazım diye.

1800+ mesaja sahip birisinin troll yapması sana mantıklı geliyor mu? Bir de ben hiçbir yerde Chp'yi savunduğumu yazmadım ama yine de sen bilirsin. :D

Neyse çok uğraşmıyorum, trolle gelmişsin belli.

Ama akp yi kotuluyorsun akpli olamazsın ve mhp lide olamazsın o zaman sadece muhalefet kalıyor bence sen insanlara saygı duymayı öğren geç yeter.
İşte sizin gibi hiçbir şeyi beğenmeyenler chpli oluyor.

Bakan sorumluluk almıyor. Cumhuri sorumluluk almıyor. Benim yüzümden kötü.

@YavuzDindar son kez yazayım sana anlarsın.

Benim şu anda desteklediğim bir parti yok, iyi gördüğüm bir aday yok çünkü şu anda. Muhalefet daha CB adayını açıklamadı. Eğer beğendiğim bir kişi olursa o kişinin olduğu partiye oy veririm, baktım yapamıyor bir sonraki seçimde vermem.

AKP'den şu ana kadar Selçuk Bayraktar (AKP'li mi tam bilmiyorum ama büyük ihtimal öyledir) harici beğendiğim birisi yok ki o da zaten bir siyasi adam değil. Düzgün işler yapan ve ülkeye katkısı olan birisi.

Partileri takım gibi tutmayın, hataları varsa görün. Ben gördüğüm tüm siyasilerdeki hataları söylerim.

O dönemin soğuk savaş olduğunu,
dünya ekonomisinin kötü olduğunu,
teknolojinin o kadar gelişmediğini,
Türkiye daha yeni yeni normalleşmeye başladığını; biliyorsundur umarım.
@YavuzDindar
(2007-2013 arası Dünya Ekonomik Kalkınma dönemidir. O dönemin başarısı Recep Tayyip Erdoğan'a ait değildir.)

dünya ekonomisinin kötü olduğunu,
teknolojinin o kadar gelişmediğini,
@YavuzDindar
(2007-2013 arası Dünya Ekonomik Kalkınma dönemidir. O dönemin başarısı Recep Tayyip Erdoğan'a ait değildir.)
Arkadaş yeni hesap açıp sadece bu konuya yazmaya gelmiş zaten. Ben de anlattım ama CHP'li damgası yedik yine :D Sanırım ülkede AKP ve CHP dışında parti yok. Muhalefet tarafındayım şu anda ama daha CB adayı belli değilken hangi partiyi desteklediğimi söylemek güç.

Dünya ekonomisinin kötü olduğunu,
Teknolojinin o kadar gelişmediğini,
@YavuzDindar
(2007-2013 arası dünya ekonomik kalkınma döne midir? O dönemin başarısı Recep tayyip erdoğan'a ait değildir.)

Tamam kardeşim aynen paşinyan.

Arkadaş yeni hesap açıp sadece bu konuya yazmaya gelmiş zaten. Ben de anlattım ama Chp'li damgası yedik yine :D sanırım ülkede akp ve chp dışında parti yok. Muhalefet tarafındayım şu anda ama daha cb adayı belli değilken hangi partiyi desteklediğimi söylemek güç.

Kardeşim ben zaten MHP'liyim sadece Tayyip'i seviyorum mesajları okursan.

Arkadaş yeni hesap açıp sadece bu konuya yazmaya gelmiş zaten. Ben de anlattım ama CHP'li damgası yedik yine :D Sanırım ülkede AKP ve CHP dışında parti yok. Muhalefet tarafındayım şu anda ama daha CB adayı belli değilken hangi partiyi desteklediğimi söylemek güç.
Katılıyorum. Eğer Mahsur Yavaş CB adayı olursa oyum direkt ona. Adam güzel yönetiyor.
Tamam kardeşim aynen paşinyan.
Tamam, dünya birincisiyiz. Avrupa bizi kıskanıyor. Siz hala 2023 ile umutlanın. Daha Lozan Antlaşmasının ne işe yaradığını bilmiyorsunuzdur. Daha yıllık milli gelirimiz 7-9.000$ ve 2023'de 25-30.000$ olacağını söylüyorlar. Ne yapıldı bu ülkede? Beni de CB yapın bende yol yapayım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı