Neden ekonomimiz kötü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılıyorum. Eğer mahsur yavaş cb adayı olursa oyum direkt ona. Adam güzel yönetiyor.

Tamam, dünya birincisiyiz. Avrupa bizi kıskanıyor. Siz hala 2023 ile umutlanın. Daha lozan antlaşmasının ne işe yaradığını bilmiyorsunuzdur. Daha yıllık milli gelirimiz 7-9.000$ ve 2023'de 25-30.000$ olacağını söylüyorlar. Ne yapıldı bu ülkede? Beni de cb yapın bende yol yapayım?

He yani CHP gelince iş bitecek siz anca geri kafalılarla yürürsünüz.

Katılıyorum, hem iyi bir yönetici hem de gençlerden anlayan birisi.

Kardeşim ben Volkan Yılmaz'ın yöneticiliğinden memnunum zaten anca işinize gelirse anlarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim siz istediğiniz kadar oy verin zaten 2-3 kişinin dediğiyle bir yere varamazsın.
Z kuşağı şu anda 2023 seçimlerinde %16'lık bir pay kaplıyor. Bir daha say istersen :)

Şu çipli "aktroller" güncelleme almış sanırım. Artık savunma yöntemi olarak "kiğ keliğse gelsin egonomi düğelmeyecek" deyip sonra malum adamı savunuyorlar.

Sizin gibiler ülkeyi mahvettiklerinden halkı ayırmaktan heykel dikmekten uzaklaşamıyorsunuz.
Z kuşağı şu anda 2023 seçimlerinde %16'lık bir pay kaplıyor. Bir daha say istersen :)

He yani bütün Z kuşağının chp ye oy verceğinimi düşünüyorsunuz 2023'ü bekleyin ağzınızın payını alırsınız.

Devletin her şeye burnunu sokması, avantacı memur takımı, muazzam bir bürokrasi, devlet kurumları, firmaları ve batı ile ilişkilerin kötü olması. Türkiye'de ki ilk 4-5 partide bunları destekliyor, %90'ı memur, bürokrat partisi çok bir şey beklememek gerekiyor.

Devletin her şeye burnunu sokması, avantacı memur takımı, muazzam bir bürokrasi, devlet kurumları, firmaları ve batı ile ilişkilerin kötü olması.
Peki benim dediklerimde ne yanlışlık vardı da "hahaha" attınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı