Neden iPhone?

• Konuyu başlatan 564300
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 100
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çoğu kişi telefonunu tam anlamıyla kullanmayı bilmiyor ve sadece ismi olduğu için iPhone alıyor.
Yani alanlar telefondan bir haber ne özelliğini ya da yazılımı ile neler yapabileceğini bilmiyor.

Düşünmeden Samsung alırdım her yeni sürüm çıktığında eski sürümü yavaşlatıyorlar 11 yavaşlamış diye duydum.

2019 yılının ya Mart ayında ya Nisan ayında S10e aldım hala duruyor. Telefon Anrdoid 10 üstüne geçtiğinden beri resmen performansı yarıya düştü ve elimi yakacak şekilde ısınmaya başladı aynı oyunlarda. Pili boştayken bile sürekli bitiyor. Yeterli bir sebep mi?

Apple stabilizasyonu denilen bir şey var. Yıllarca performans kaybı olmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kamerası sayesinde influencerlar'ın vazgeçilmezi. Bunun dışında pek bir numarası yok.

Benim şahsi görüşüm Android telefonların genel ve uygulama stabilizasyonları iPhone gibi olursa düşünmeden kullanırım.

iOS'un not uygulaması çok güzel.
Widgets, Android'e göre daha güzel.
Uygulamalar arası dosya paylaşımı, Android'e göre güzel.
iOS'a yazılmış uygulamalar da Android'e göre güzel oluyor.
Telefonu kurtarmak Android'e göre daha kolay,
İnsanların erişimine karşı güvenlik, yine Android'e göre daha güçlü.
Android cihazlara göre de sağlam donanımları oluyor.

iOS bir çok eksisi vardı. Mesela kapalı bir cihaz olmasıdır. Bu da telefonu kısıtlıyor.
Ayrıca Apple'ın arka planda neler döndürdüğünden de pek haberimiz yok. Özellikle iCloud nasıl veriler çekiyor, hepsini bilmiyoruz ve güvenli de değildir.

Diğer bir eksisi de iOS'un koyduğu kurallara göre telefonu kullanmamızdır.
Telefon de geç olmuyor işte.

Diğer bir eksisi de tasarımı aşırı kötüdür.

Fiyatı da çok pahalıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı