Neden iPhone?

• Konuyu başlatan 564300
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 100
  • Görüntüleme 4B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iPhone 7'den 13'e geçmiş birisi olarak yazıyorum. iPhone kullanmanın zenginlikle veya hava atmakla alakası yok. iOS yazılımı akıcı ve Android'e göre fazlasıyla güvenli. Sağlamlık kısmında kendi deneyimlerimle Apple çok daha iyi. iPhone 7'yi ayağımla sektirdiğimi biliyorum, sinirlenip betona çarpmıştım. :D Hala sapasağlam çekmecemde duruyor. Apple ile gizlilik kısmı çok daha ön planda. Kamera performansı ve yapay zekası fazlasıyla iyi. Apple kamerası karşısında Android tarafında tek bir dengi rakibi var; o da Samsung. IPhone'nin izlediği fiyat politikası tartışılır. Android çok daha F/P.

Ama 13 kullanarak şunu da söylemeliyim; S22+ almadığıma pişmanım. :D iPhone 7'de hiç yazılımsal sorun yaşamazken 13'te sürekli yaşıyorum. Bazen yapmaya çalıştığım işlemleri bile yapamıyorum. Takas yapmak isteyen varsa etiketlesin. :D

Abi güvenlik yüzünden diyenlere küfür etmek istiyorum. 9 yıldır falan Android kullanıyorum. Çevremde çoğu kişi de Android kullanıyor bir kere ağızlarından güvenlik vb bir şey duymadım. Ajan misin, terörist mısın aga neyi saklıyonuz veya neden size biri saldırı düzenleyecek gibi sürekli güvenlik deyip duruyonuz.

Ergenin tekisin Max nude falan vardır telefonda nude atan biriysen de güvenlikten bahsetme bir zahmet.

iPhone telefonları çok kaliteli, her konu da kabul ederim. Ama şahsen çoğu kişi için gereksiz olduğunu düşünüyorum. Belki fotoğraf çekmek için falan işlerine yarar. Bunun haricinde yapacağı çoğu işlemin aynısını diğer telefonlar da yapabiliyor.

Lafım iPhone özelliklerini bilmeyenlere ve bilmediği halde adı için alanlara.
İnsan gözüne hiap eden en yakın olan tek kamera IPhone'da.

Abi güvenlik yüzünden diyenlere küfür etmek istiyorum. 9 yıldır falan Android kullanıyorum. Çevremde çoğu kişi de Android kullanıyor bir kere ağızlarından güvenlik vb bir şey duymadım. Ajan misin, terörist mısın aga neyi saklıyonuz veya neden size biri saldırı düzenleyecek gibi sürekli güvenlik deyip duruyonuz.

Ergenin tekisin Max nude falan vardır telefonda nude atan biriysen de güvenlikten bahsetme bir zahmet.

iPhone telefonları çok kaliteli, her konu da kabul ederim. Ama şahsen çoğu kişi için gereksiz olduğunu düşünüyorum. Belki fotoğraf çekmek için falan işlerine yarar. Bunun haricinde yapacağı çoğu işlemin aynısını diğer telefonlar da yapabiliyor.

Evet bende tam olarak dediğine katılıyorum çoğu kullandığım ürün Apple olsa da telefonda Android'den yanayım, fiyatı ve özgürlüğü yüzünden, profesyonel iş yapacağın zaman zaten telefon kullanmazsın, fotoğraf içinde kaliteli fotoğraf makinesi alırsın, oyun için oyun PC'si var. Telefon o yüzden diğer ekipmanlar olmadığında mantıklı zaten diğer özellikleri çoğu telefon yapıyor

Uzun ömür diyenler şakamı telefon kasıtlı olarak eskitiliyor zaten yaptıkları ve kullandıkları malzemeler Android işletim sisteminde çok daha yüksek sonuç verir 15 bionic gibi bir işlemciye 60 Hz kısıtlı deneyim sunan bir firma başarısızdır kısıtlayıcıdır aynı fiyattaki Android cihazlar daha yüksek deneyim sunuyor.

Android kullanıyorum fakat en kısa sürede iPhone geçeceğim ve geçmemdeki tek sebep kamera onun dışında Android'e hala aşığım...

iPhone 7'den 13'e geçmiş birisi olarak yazıyorum. iPhone kullanmanın zenginlikle veya hava atmakla alakası yok. iOS yazılımı akıcı ve Android'e göre fazlasıyla güvenli. Apple ile gizlilik kısmı çok daha ön planda. Kamera performansı ve yapay zekası fazlasıyla iyi. Apple kamerası karşısında Android tarafında tek bir dengi rakibi var; o da Samsung. Ancak IPhone'nin izlediği fiyat politikası tartışılır. Android çok daha F/P.

Ama 13 kullanarak şunu da söylemeliyim; S22+ almadığıma pişmanım. :D iPhone 7'de hiç yazılımsal sorun yaşamazken 13'te sürekli yaşıyorum. Bazen yapmaya çalıştığım işlemleri bile yapamıyorum. Takas yapmak isteyen varsa etiketlesin. :D

Alakası var aslında arkadaşım sadece telefonu sosyal medya ve film için alıyor ama elmada elma diye tutturdu
IPhone'nun ne gibi özelliklere sahip olduğunu biliyor musun?
Ve elindeki telefonun tüm özelliklerine hakim misin diye sordum?
Bunlardan önce de de neden elma diye sormuştum.
Tek isteğim bu iki şey için fazla para vermemesi S21 de mantıklı aslında bunlar için hem parası da yanına kalır.

Android kullanıyorum fakat en kısa sürede iPhone geçeceğim ve geçmemdeki tek sebep kamera onun dışında Android'e hala aşığım...

İnsan gözüne en yakın kamera elmada olduğu için mi?
Yoksa söylentilerden mi?
Çünkü yeni Android'ler de çok net çekiyor ama renkler.

Uzun ömür diyenler şakamı telefon kasıtlı olarak eskitiliyor zaten yaptıkları ve kullandıkları malzemeler Android işletim sisteminde çok daha yüksek sonuç verir 15 bionic gibi bir işlemciye 60 Hz kısıtlı deneyim sunan bir firma başarısızdır kısıtlayıcıdır aynı fiyattaki Android cihazlar daha yüksek deneyim sunuyor.

Bu arada elmanın 60Hz'si çoğu 90 ya da 120Hz sahip telefondan daha akıcı.
S20 FE kullanıyorum demiştim arada günde en fazla 2 kez sanki ekranı 60 Hz gibi hissediyorum ama 2-3 saniyelik.

Yoksa söylentilerden mi?

Hocam 2017 model iPhone X bile şu anlık neredeyse tüm orta düzey Android telefonlardan daha iyi çekim yapıyor. 2017 Android model olup X kadar iyi çeken görmedim ben.

Alakası var aslında arkadaşım sadece telefonu sosyal medya ve film için alıyor ama elmada elma diye tutturdu.
IPhone'nun ne gibi özelliklere sahip olduğunu biliyor musun?
Ve elindeki telefonun tüm özelliklerine hakim misin diye sordum?
Bunlardan önce de de neden elma diye sormuştum.
Tek isteğim bu iki şey için fazla para vermemesi S21 de mantıklı aslında bunlar için hem parası da yanına kalır.

Yoksa söylentilerden mi?

Bu arada elmanın 60Hz'si çoğu 90 ya da 120Hz sahip telefondan daha akıcı.
S20 FE kullanıyorum demiştim arada günde en fazla 2 kez sanki ekranı 60 Hz gibi hissediyorum ama 2-3 saniyelik.

Ona itirazım yok iOS çok daha stabil ve akıcı fakat deneyimsel olarak ve donanımsal olarak öyle değil 60 Hz üstünü sunmuyor sadece 60 Hz stabil bir şekilde devam ediyor.

Hocam 2017 model iPhone X bile şu anlık neredeyse tüm orta düzey Android telefonlardan daha iyi çekim yapıyor. 2017 Android model olup X kadar iyi çeken görmedim ben.

Zaten yeni Android'ler dedim iyileştirme var ama renkleri bozuyor ya canlı yapıyor ya da rengini açıp koyulaştırıyor.

Stabil akıcılık hissedilebiliyor, ama Twitter'de aşağı kaydırırken 120 Hertz'in daha iyi deneyim verdiği de belli yani.

Evet 60Hz de kasıyor gibi gözlerim kanıyor ve 60 Hz kullanamıyorum 120ye alıştım. Ama pil tasarrufunda 60Hz çok çok önde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı