Neden Korsana Destek Yok?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam, hangisi uygunsa oradan alabilirsiniz. Epic zorunlu değildir. Olmayan oyun için yapacak bir şey yok. Durumu olmayanın alamaması üzücü bir durum. Fakat düzen böyle. Benim durumum yok. Mercedes alamıyorum. Ne yapayım?

Kuralları sevmiyorsanız başka forumda takılın. Buranın kurallarına uymak zorundasınız. Bak mesela ben de şu an kuralları istemiyorum, çünkü sana küfür edemiyorum! Korsan hırsızlık! Sen fakirsin diye televizyonu çalacak mısın? Epic Games kendi karşılıyor o parayı, ama korsan para kaybına uğratan bir şey!

Bilgisayarda hangi oyun 300 lira? 6 yıl yapılan CP bile 250 liradan çıktı. Her oyun 300-400 liraymış gibi davranmayın lütfen. İndirim döneminde gayet ucuza süper oyunlar alabilirsiniz. Oyunlar pahalı diye de korsan oynamak zorunda değilsiniz.

Kuralları sevmiyorsanız başka forumda takılın. Buranın kurallarına uymak zorundasınız. Bak mesela ben de şu an kuralları istemiyorum, çünkü sana küfür edemiyorum! Korsan hırsızlık! Sen fakirsin diye televizyonu çalacak mısın? Epic Games kendi karşılıyor o parayı, ama korsan para kaybına uğratan bir şey!
Sakin hocam.

Oyunların pahalanması ayrı bir şey diğer ihtiyaçların pahalanması ayrı bir şey dostlar. Arabadır, yağdır, hatta çikolatadır bunlar ihtiyaç. Ama oyun bir ihtiyaç değil. O olmasa da olur ve buna bu kadar para verip oynayamam. Tabii ki de durumu olanların korsan kullanması çok saçma veya g-mod gibi 10-20 lirlık oyunların korsan oynanması çok saçma ama bari çok pahalı oyunlarda destek verilmesi lazım diye düşünüyorum. Başka forumlara gidin diyen arkadaşlar, bunu siz de biliyorsunuz Technopat'dan daha iyi hizmet veren forum yok. Ve ben bu forumda da verilirse daha geniş bir platform olacağını düşünmekteyim.

Güzel bir oyun yapıp 350 lira fiyat koyduğunuzda ve korsan indirildiğini gördüğünüzde yaşayacaklarınızı oyun ve diğer yazılım yapımcılarının yaşamaması için destek verilmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı