Neden Technopat Sosyal kötüleniyor?

Muhtemelen daha önceden ceza alıp kendisine yedirememiş kişilerdir, olgunlaşın artık arkadaşlar. Bu forumda tek ceza yiyen sizler değilsiniz, 20 tane cezam var birinde bile çıkıp "hayırdır siz kimsiniz ceza kesiyorsunuz?" demedim.

Kurallar her ortamda ihtiyaç duyulması gereken şeylerdir, diğer forumlara giriyorum yazılanları okurken gözüm kanıyor benim istediğiniz ortam gerçekten bu mu yani? Technopat'ın bu kuralları onu daha iyi bir noktaya taşıyor, şu an diğer teknoloji forumlarında değil de burada takılıyor olmamın sebeplerindendir bu kurallar.

Forumun durumunun eskiye göre kötü olduğunu bir çok konuda yazdım, buraya tekrar sıralamaya çok üşeniyorum.
Ama yine de en canlı ve en güzel cevaplar burada veriliyor. O yüzden bu forumdan devam ediyorum.
Ayrıca cezalar yerinde. Ya benim modlar ile aram iyi yada ben hiç yazım yanlışı yapmıyorum. Ceza yersem genelde trollükten yiyorum.
Basit yazım yanlışlarını genelde düzeltiyorlar, ceza bile vermiyorlar. Bu mod'un o anki psikolojisine bağlı da olabilir. :D

Ama moderatörler de öyle konuları onaylıyor ki dalga geçmemek elde değil! Bu konuda da biraz şikayetim var. Dalga geçilecek konuları onaylayıp dalge geçince de ceza veriyorlar...

Konu sahiplerine bir noktalama hatası yaptı diye ceza verilmesi kadar saçma bir şey yok insanların acelesi oluyor saatlerce o cezayı bekleyemez.
1 saat veriliyor. Eğer çok kere yaparsan 1 gün oluyor. Yani alışman kolay. Mi genelde düzenleyip geçiyorlar ceza yemiyorsun.

Geri
Yukarı