Neden Technopat Sosyal kötüleniyor?

Aslında forumdakiler kullandığı için yanlışları söylüyor. Dost acı söyler mantığı. Ben dahil forumdaki bir sürü kişi sorunları söylüyor ama kullanmaya da devam ediyoruz. Artıları da var eksileri de var forumun. Bu arada 55 uyarım var. Artık 1 saat de değil 7 günden başlıyor benim cezalar. Demem o ki tehlikeliyim bulaşmayın.

Evet cezalar ağır ama düzeni sağlıyor, öteki forumlara baktığınızda burada yazılan yazıları okuması çok daha kolay daha düzenli bir forumuz, ayrıca aşağıda zaten nokta ve büyük harf seçeneği var bir zahmet fareyi 1cm aşağıya kaydırıp ikisini de tiklerseniz ban sorununuz ortadan kalkacaktır.

Allah Allah'ya ceza veren moderatör mü olurmuş çok saçma.

Aynen kanka babam ceza veriyor, ufak yazım hatası, AMD kötülersen cezayı yersin. Oysaki, forum burası istediğin istediğini söylemek de özgür olacak, başka mekan yok her halde orada da hesaplarımız var. Buralara kalmadık ya. :D

Dost yanlışın var. Donanım haber daha ileride.
Donanım haber mi kaldı? 10 dakika geçirmek eziyet o forumda.
Troll desen var, okunmayacak mesajlar gerçekten var, yalan yanlış bilgiler var, kitlesi az. Burda hiç mi sıkıntı yok. Tabii ki sıkıntılar var. Ama diğerlerine göre devede kulak kalır.

Aslında ban konusunu kötülüyorlar.
Yani cezalar hafif diğer forumlara göre.
Diğer forumlardaki moderatörler bile burayı kötülüyor.
Technopat Sosyal disiplinli ve daha aktif.
Bu forum ilk üye olduğum forumdu.

Ne güzel işte özgür bir platform şu ana kadar kim en iyi biliyor tartışmasından başka bir şey gormedim burada.

Yeni konular

Geri
Yukarı