Neden Technopat?

Benim tercih sebebim sitenin ve insanlarının cringe olmaması. Aynı zamanda diğer sitelere nazaran daha akıllı insanlardan oluşuyor. Aynı zamanda arkadaşların da dediği gibi bağımlılık yapıyor. Ben iki taraf da oluyorum. Yardım isteyen de, yardım eden de.

Burada en çok sevdiğim şey üyelerin saygılı olması. Gerçek hayatta kuramayacağım arkadaşlıklar kurdum burada. Çoğunlukla yardım ediyorum, gerektiğinde yardım alıyorum. Cidden harika bir ortam burası, bağımlısı oldum. Hepinizi seviyorum. İstanbul da elektrikler gitti, internet paketimin son MB'larını burada harcıyorum. :d

93 mesajda 20 uyarı almayı başardıysanız bence sorun sizde.

Ya uyarı aldım da 20 uyarıyı zaten 10 mesajda falan aldım yok nokta koymadın yok bunu küçük yazdın falan. Adamla bildiğin uzun uzun yazıştık zaten nokta, virgül koymak da aklıma gelmedi .

Bende de aynı durum hocam 6-7 saat forumdaydım önceden şimdi 3 Max.

Hocam ben normalde günde 12 saat kadar forumda takılıyordum. Çoğu konuya bakmak veya yardım etmek hoşuma gidiyordu. Fakat dozu yavaş yavaş azalttım. Sosyali bırakmak istiyorum fakat gönlüm el vermiyor.

Son kalan interneti ile ile sosyale giriyor. İşte cesaret işte feraset işte fazilet işte fedakarlık işte mertlik işte adam gibi adamlık.

Bir de 8 uyarı yemişim. Az önce baktım da 20 diye abartmışım biraz.

Bir de 8 uyarı yemişim. Az önce baktım da 20 diye abartmışım biraz.

Hocam yapacak bir şey yok. Biraz daha dikkatli olun. Kurallara uyarsanız uyarı almazsınız. Ben de çok fazla uyarı aldım. Siyasi içerikten uyarı aldım, siyasi profil fotoğrafı kullandığım için uyarı aldım. Ama en çok yazım hatalarım yüzünden uyarı aldım.

İşte ben bunları sadece cümle sonuna nokta koymadığım için almışım o yüzden biraz içimde kalmış.

İşte ben bunları sadece cümle sonuna nokta koymadığım için almışım o yüzden biraz içimde kalmış.

Benim de içimde kalan 1-2 ceza vardı. Bir tane cezamı kabul etmedim haksızlıktı fakat uğraşmak istemedim. Siyasi profil fotoğrafı kullandığım için ceza almıştım. Sıkıntı yok kurallar belli. Fakat bazı arkadaşlarda siyasi profil fotoğrafı kullanıyorlar. Onları raporlamıştım fakat 3 gün geçmesine rağmen değişen bir şey olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…