Neden Technopat'ta LGBT konuları kilitleniyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi ben LGBT'ye saygı duymuyorum kardeşim desem mesela, bu konu içerisinde de tartışma çıkacak ve sonu kilitlenmeye gidecek. Ben Technopat'a teknoloji forumu adı altında giriyorum, aklıma bu konularla ilgili bir şey geldiğinde girerim, bilgi edinmek isterim girerim ya da konulara göz atar, bilgisayar oyun vesaire gibi konularda yardım edebileceğim konu varsa yardım ederim. Ama "Şu LGBT'yi tartışasım geldi dur bir Technopat Sosyal'e gireyim" demiyorum. Bunu demem veya başkasının demesi içinde ne bir sebep var ne de bu forumun amacı bu.
Forumda teknoloji dışında da bir çok kategori var.

Technopat.PNG

Forumda açılan her LGBT konusu neden kilitleniyor, forumun amacı seviyeli tartışmak olduğuna göre neden konuları kilitliyorsunuz? Bence bu da bir nevi insanları dışlamaktır.

Kilitlesin hocam bence gayet iyi bir karar almışlar ve mod ekibinine saygı duyuyorum.

Katılıyorum ya saçma sapan tartışmalarla doldu forum yıl 2023 oldu kardeşim neyin tartışması bu kim kimi nasıl seviyorsa sevsin yani bunun konusunu açıp savunmak niye?
Evet yıl 2023 ve bu insanlar hala en basit haklardan mahrum bırakılıyorlar. 70 küsür ülkede "varolmaları" dahi yasal değil. Sosyal baskıdan, zorbalıktan, nefret suçlarından zaten haberdarız. Susup oturulursa nasıl ilerleme sağlanacak?

Evet yıl 2023 ve bu insanlar hala en basit haklardan mahrum bırakılıyorlar. 70 küsur ülkede "varolmaları" dahi yasal değil. Sosyal baskıdan, zorbalıktan, nefret suçlarından zaten haberdarız. Susup oturulursa nasıl ilerleme sağlanacak?

Technpat'ta konu açınca 70 ülke LGBT'lilere saygı duruşuna mı duracak?

Ne yazdınız konuyla alakasız ama buraya da bi yazar mısınız merak ettim.
Sadece feminizm kavramını tanıtmak istediğim bir grup insan tarafından alakasız tepkiler aldım. Açıkçası yazdığım bir şey yok yalnızca feminizmin tanımını yapmaktı derdim. Ama zart-zort gibi saçma sapan cevaplar aldım. İlginç deneyimler ediniyorum bu zihniyetle.

Evet yıl 2023 ve bu insanlar hala en basit haklardan mahrum bırakılıyorlar. 70 küsür ülkede "varolmaları" dahi yasal değil. Sosyal baskıdan, zorbalıktan, nefret suçlarından zaten haberdarız. Susup oturulursa nasıl ilerleme sağlanacak?
Moderatörler bu konuda pusuda. Sanırım 1 ay ban kaçınılmaz olacak o yüzden susuyorum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı