Nedir bu moderatörlerle derdiniz?

Benim bir derdim yok. Yalnız,

Mod diye ona karşı yalaka OLMAM.
Haksız olduğunda haksızsın DERİM.
Haklı olduğunda haklısın DERİM.

Beni tanıyanlar da yönetimle nasıl iletişime geçtiğimi bilir. Ayrıca bilmeyenler için 2 kere uzun süre modluk yaptığımı da söylemeliyim.

Dertten kastın buysa, bu dert değil, hakkın olanı aramak oluyor. Bu ortamlarda kin kaparak olayları kişileştirmeye gerek yok.

moderatörlere yağcılık yapmak için açmışsın bildiğin.
Peki. İnandırmak için zorlunluluğum yok ama 20 saatlik üyelikle kime yağ çekeyim onu anlamadım 😁
Bana gayet yardımcı oldular o kadar. Ortalıkla çok fazla aynı türden konu görünce gına geldi onu belirtmek istedim.

Bir üye yediği cezanın sebebini anlamadıysa tabii ki konu açacak. Bu konunun başlığının da cezayı yiyen üye sebebini anlamadığı için "Haksız" olarak yazması normal. Ki istisnalar olabiliyor, yanlış cezalar veriliyor.

Benim bir derdim yok. Yalnız,

Mod diye ona karşı yalaka olmam.
Haksız olduğunda haksızsın derim.
Haklı olduğunda haklısın derim.

Beni tanıyanlar da yönetimle nasıl iletişime geçtiğimi bilir. Ayrıca bilmeyenler için 2 kere uzun süre modluk yaptığımı da söylemeliyim.

Dertten kastın buysa, bu dert değil, hakkın olanı aramak oluyor. Bu ortamlarda kin kaparak olayları kişileştirmeye gerek yok.

Hodri meydan yani.

Moderatörler bence gayet işini yapıyor. Arada çok fazla kin kusan insan görüyorum. Kolay değildir bence işleri. Sürekli konu onayla, mesaj düzelt, ceza ver. Benim ilk konumu doğru yere taşıyıp ismini değiştirmişlerdi. Yeni üyelere sıcak bakıyorlar gördüğüm kadarıyla. etrafta sürekli moderatörleri eleştiren, laf atan, yanlış ceza aldığını iddia eden insanlar görüyorum. Nedir bu moderatörlerle derdiniz merak ettim. Konu dışı kısmında çok fazla var bunlardan. Moderatörler değil ben sinirlenmeye başladım artık. Bu nedir arkadaş. Konu dışına bakınıyoruz zibilyon tane "yanlış ceza" "mesajlarımı editliyorlar" konusu görüyorum. Ek olarak gerçekten vardır illaki yanlış ceza verilmiştir, cezaya itiraz etmek için bir seçenek olmalı bence ama bu seçeneğin çok yanlış kullanılcağını düşünüyorum.

Sizin de fikirlerinizi öğrenmek istedim.

Ek: Zaten moderatörler düzeltir diyerek gidip abuk subuk yerlere yanlış konular açarsanız gelipte yanlış ceza demek için hakkınız yok bence.
Tamam işini yapıyor tamam.

Geri
Yukarı