Nvidia kullanıcı memnuniyeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yine sorun yaşadığınız için markaya yüklediniz bütün suçu fakat hatırlatayım teknoloji şans işi.
Ben şimdiye kadar hiç AMD chipsetli işlemci ve ekran kartı kullanmadım, kullanmamda, bu fanboyluk değildir, tercihtir. Sizde NVİDİA ya da İNTEL kullanmayabilirsiniz, ama bu AMD firmasının NVİDİA ve İNTEL firmalarından daha başarısız ve yetersiz olduğunun üzerini kapatamaz, AMD firmasının çok ekmek yemesi lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şimdiye kadar hiç AMD chipsetli işlemci ve ekran kartı kullanmadım, kullanmamda, bu fanboyluk değildir, tercihtir. Sizde NVİDİA ya da İNTEL kullanmayabilirsiniz, ama bu AMD firmasının NVİDİA ve İNTEL firmalarından daha başarısız ve yetersiz olduğunun üzerini kapatamaz, AMD firmasının çok ekmek yemesi lazım.
Benim dediğim ile 1 gram alakası var mı bu söylediğinin?

@vickensoul BF1'de 1070 fan çalıştırmıyor mu? Bu kadar saçmalanacağını düşünmemiştim açıkçası.
1080p ultra ayarlarda Evga 1070 SC ACX çalıştırmıyor, sende aynı kart varda çalıştırıyorsa, kasanın hava sirkülasyonu iyi değildir, onu bilemem, kart 60 dereceye kadar zaten fan çalıştırmıyor, ben bu ayarlarda kartın 55 dereceyi geçtiğini görmedim, 1080P Ultra 100Hz.

Beyler tamam. Hepimiz mutluysak sorun yok. Tamam. Özür diliyorum böyle bir konu açtığım için. Ama bundan yan çizdi de anlaşılmasın. Ben kötülemek istemedim konu başlığından belli oluyor zaten çünkü bunu körü körüne savunanlar var. Ben yaşadıklarımı dile getirdim sadece. İki firmadan da mutlu olanlar var. Herkesin tercihi farklı olabilir.

Beyler tamam. Hepimiz mutluysak sorun yok. Tamam. Özür diliyorum böyle bir konu açtığım için. Ama bundan yan çizdi de anlaşılmasın. Ben kötülemek istemedim konu başlığından belli oluyor zaten çünkü bunu körü körüne savunanlar var. Ben yaşadıklarımı dile getirdim sadece. İki firmadan da mutlu olanlar var. Herkesin tercihi farklı olabilir.
Biz tercihine saygılıyız. Başlığın doğru fakat AMD hakkında yazdıkların yanlış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı