Nvidia kullanıcı memnuniyeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sanırsam beni anlamadınız. Ben İntel ve Nvidia kötü gibi bir ibare kullanarak AMD yüceltmedim. Siz ise AMD'ye diyerek İntel ve Nvidia'yı yüceltiyorsunuz. Ben AMD fanboyu değilim hatta AMD'yi pek sevmem fakat benim pek sevmemem AMD'nin başarılarını önlemez. Lüften mesajları iyi okuyun ve gündemden biraz haberdar olun. Esen kalın.

Ben şimdiye kadar hiç AMD chipsetli işlemci ve ekran kartı kullanmadım, kullanmamda, bu fanboyluk değildir , tercihtir. Sizde NVİDİA ya da İNTEL kullanmayabilirsiniz, ama bu AMD firmasının NVİDİA ve İNTEL firmalarından daha başarısız ve yetersiz olduğunun üzerini kapatamaz, AMD firmasının çok ekmek yemesi lazım.

Bunun adı tam olarak "Fanboy"luktur.

İşte şu tavırla konuşmalar olsa çok güzel sohbetler döner. Teşekkürler. Yazdığıma şimdi baktım tekrar sadece şu serçe olayı kızdırdıysa özür dilerim. O da fan dönüş olayı üzerinden dedim ama sinirlenmek neden? Benim değerlerim öyleydi şu an böyle bunda ne var firmaları kötülemedim sadece yaşadıklarımı ve memnuniyetimi dile getirdim ama asla saçmalamadım. Bunu asla kabul etmem. Yanlış mı yaptım! Yüz kişi yaptın dese ben yanlış yapmadım çok memnunum. Adam akıllı yazanlarla da sohbet ederim bunun üzerine.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD firmasının NVİDİA ve İNTEL firmalarından daha başarısız ve yetersiz olduğunun üzerini kapatamaz, AMD firmasının çok ekmek yemesi lazım.
Bu cümle ya "Cahillikten" yazılır ya da "Fanboy"luktan fakat siz de ikisi de var.

Benim AMD almamam, kullanmamam sana göre benim NVİDİA yada İNTEL fanboyluğum öyle mi? Böyle dediğine göre AMD senin babanın firması. Tercih meselesi.

Bu cümle ya "Cahillikten" yazılır ya da "Fanboy"luktan fakat siz de ikisi de var.
Benim AMD almamam, kullanmamam ve NVİDİA ve İNTEL alıp kullanmam, bu firmalarının daha iyi olduğunu söylemem neden senin bu kadar zoruna gidiyor ki, sende ya AMD fanboysun yada AMD, babanın firması. Ne var bunda, ne alaka cahillikle, fanboylukla.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD firmasının NVİDİA ve İNTEL firmalarından daha başarısız ve yetersiz olduğunun üzerini kapatamaz, AMD firmasının çok ekmek yemesi lazım.
Böyle yazdın çünkü "Cahilsin" ve ne Ryzen'lerin performansından ne de Threadripper işlemciler performansından haberin yok. Fanboy ve ya babanın firması demişsin ben ne Fanboyum ne de AMD babamın firması ben hangi ürün fiyatının hakkını veriyorsa onu tercih ederim.

AMD'yi bende kişisel olarak sevmem. Bir zamanlar laptopta başımı çok ağrıtmıştı. Bu yüzden masaüstü bilgisayarımda hep NVIDIA markasını seçtim. İşlemci olarakta AMD'nin FX serisi yerine Intel'in i5 serisinden bir işlemci seçtim. NVIDIA kullandığımdan beri AMD'ye geri dönmek istemiyorum. Fakat AMD, Ryzen ve 5xx serilerinde bana göre başarılı işler çıkardı. Her ne kadar rakiplerine göre daha fazla ısınıp, daha fazla güç tüketsede fiyatına değen ürünler çıkardı. Şimdi alacak olsam AMD tercih eder miyim bilmiyorum ama AMD'nin başarısını kabul etmemek yanlış olur.

Böyle yazdın çünkü "Cahilsin" ve ne Ryzen'lerin performansından ne de Threadripper işlemciler performansından haberin yok. Fanboy ve ya babanın firması demişsin ben ne Fanboyum ne de AMD babamın firması ben hangi ürün fiyatının hakkını veriyorsa onu tercih ederim.
Tamam sen, babanın firmasında devam et, geleceğin parlak, fanboyluğunada devam et, her ne kadar babanın firması olsa da fanboylukta yapmak lazım. Televizyon, buzdolabı ikilisinden daha fazla elektrik çeken ürünlerde çektiğin elektriğin hakkını bir zahmet versin. NVİDİA o kadar elektrik tüketimi olan kartlar üretse o kartlar dünyayı yeniden şekillendirirlerdi. Ocağınıza elektrik faturasında incir ağacı dikmek istiyorsanız AMD kullanabilirsiniz.

AMD'yi bende kişisel olarak sevmem. Bir zamanlar laptopta başımı çok ağrıtmıştı. Bu yüzden masaüstü bilgisayarımda hep NVIDIA markasını seçtim. İşlemci olarakta AMD'nin FX serisi yerine Intel'in i5 serisinden bir işlemci seçtim. NVIDIA kullandığımdan beri AMD'ye geri dönmek istemiyorum. Fakat AMD, Ryzen ve 5xx serilerinde bana göre başarılı işler çıkardı. Her ne kadar rakiplerine göre daha fazla ısınıp, daha fazla güç tüketsede fiyatına değen ürünler çıkardı. Şimdi alacak olsam AMD tercih eder miyim bilmiyorum ama AMD'nin başarısını kabul etmemek yanlış olur.
Hocam o aradaki fiyat farkını, zaten elektrik faturasında ödüyorsunuz tekrar, ucuz olmasının bir anlamı kalmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı