NVIDIA sürücüsü ne yapsam kurulmuyor

295069

Hectopat
Casper Nirvana CSD model laptop kullanıyorum GT840M ekran kartım gözükmüyor sürücü yüklenmiyor. DDU kullandım güvenli modda işe yaramadı şu an sadece Intel HD 4600 kullanıyorum güncel şekilde her şeyi denedim eski sürüm yükledim oda olmuyor format denemedim atmak ta istemiyorum laptop çok temiz gereksiz dosya falan yok. Tüm NVIDIA dosyaları silinik. Recep Baltaş'ın dediği her şeyi uyguladım onlarda olmuyor. Donanımsal olduğunu düşünmüyorum. Kullanıyordum eskiden kartı bir de eski sürücünün kalıntılarını bulmuştum. 3.3.2 gibi bir versiyon değeri yazıyordu yani çok eski bir sürücü versiyonu kalmıştı onu da temizledim. Yardımlarınızı bekliyorum. Windows sürümüyle uyumlu değil ve donanım bulunamadı hataları alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun uzun kurulamıyor, edilemiyor diyeceğinize kurulamadığı sırada ne gibi bir hata aldığınıza dair görsel koysanız veya adını yazsaydınız daha iyi olmaz mıydı? Yardımcı olmak için bir sebep verirdiniz bize.

Merhaba bir video linki paylaşıyorum. Bu videonun sorununuzla alakalı olarak yardımcı olabilecek kısmı yalnızca GPU driver'ı kurulan kısım bir denemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
// 24:11'den itibaren anlatılıyor.

Uzun uzun kurulamıyor, edilemiyor diyeceğinize kurulamadığı sırada ne gibi bir hata aldığınıza dair görsel koysanız veya adını yazsaydınız daha iyi olmaz mıydı? Yardımcı olmak için bir sebep verirdiniz bize.
Çok haklısınız hemen atıyorum ekran görüntüsü
Merhaba bir video linki paylaşıyorum. Bu videonun sorununuzla alakalı olarak yardımcı olabilecek kısmı yalnızca GPU driver'ı kurulan kısım bir denemenizi öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
// 24:11'den itibaren anlatılıyor.
Cihazım Wİndows 8.1 fark edermi yoksa deniyimmi?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    397,2 KB · Görüntüleme: 160
İşte en büyük problem şu!
Win10 1903 versiyonu dışında bu sürücüyü elle yüklemek mümkün değil!
Asus Dual GTX 1660Ti 6GB OC kullanıyorum ve aynı problemi yaşıyordum. Zaten sistem olarak Win10 Pro'ya geçmeniz aslında iyide olur onun haricinde çözümü deneyebilirsiniz.

İşte en büyük problem şu!
Win10 1903 versiyonu dışında bu sürücüyü elle yüklemek mümkün değil!
Asus Dual GTX 1660Ti 6GB OC kullanıyorum ve aynı problemi yaşıyordum. Zaten sistem olarak Win10 Pro'ya geçmeniz aslında iyide olur onun haricinde çözümü deneyebilirsiniz.
Windows yükleme işini hiç bilmiyorum resmen öncelikle çok teşekkür ediyorum.En son hiç olmazsa Windows 10'a geçicez artık:).Ben ilk Laptopu aldığımda 333.2 gibi bir versiyon yüklüydü nvıdıa sürücüsü acaba onu bulup o sürümü yüklesem olur mu?Ama eğer diyorsanız tek çözüm Windows 10 bana bunu nasıl yükleyeceğimizi anlatan bi video atarsanız çok sevinirim bide ürün anahtarı falan istiyor diye biliyorum teşekkürler yanıtınızı bekliyorum....

Experience indir,kur. Sürücüyü bulur yükler, bazen elle yüklemeler de lisans hatası veriyor.

Windows 10 Pro'yu neye göre öneriyorsunuz? Arkadaşın asla kullanmayacağı özellikler ve gereksiz hizmetler var Home yada Home Single Language kurması daha mantıklı değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı