Odin ve Ares alınınca oyuncular neden küfrediyor?

Ben de 1 haftalık bir oyuncu olarak bronz2yim, bu odin ve arescilere sinirlenmekle birlikte kaderlerinin ne olduğunu bildiğimden dolayı da seviniyorum; gold'da odin ve aresin artık işe yaramadığını anlayınca vandal denemek isteyip 3 kill almak... Bir de oynayışlarına o kadar güvenmiyorlar ki daha peeklemeden taramaya başlıyorlar :D Oyunun kitlesi çok kanser. Gold elo altı desen hemen 1 sayı geri kaldıklarında maçı odin ares maçına çeviriyorlar, gold üstü desen smurf...

Son düzenleme:
Kim ne derse desin madem o kadar güçlü silahlar herkes alır oynar riot da buna bir çözüm bulur.Benim fikrim budur.Yani o kadar güçlülerse hadi odin pahalı ares alır herkes lig atlar.
Ayrıca kimse de iyi oynamak zorunda değil.

çünkü o silahlara karşı konulmuyor. Adam sıktığını anda iki tane mermiyi ayağına da yesen öldün. Vandal ve phantomda böyle bir şey yok onları kullanmak için kol lazım.

Dedem gibi reflekslerin var ise karşı koyamazsın tabii. Sen oynamayı bilmiyorsun demek ki. Odin taramaya başlayana kadar 3 kere HS atarım adama. Önceden taramaya başlamış ise de mermisinin bitmesini beklerim.
Arkadaşlar bugün maça girdim güzelce oynuyoruz maç 12-12 oldu karşı takımdaki en kötü adam uzatmalarda ilk el 2, ikinci el 3 kill aldı Odin sayesinde ve kaybettik, şimdi bu emek hırsızlığı değil mi?

Sana Sage'in duvarını kuralım, Yahudilerin Ağlama Duvarı gibi ağlarsın ona :D

Dedem gibi reflekslerin var ise karşı koyamazsın tabii. Sen oynamayı bilmiyorsun demek ki. Odin taramaya başlayana kadar 3 kere HS atarım adama. Önceden taramaya başlamış ise de mermisinin bitmesini beklerim.

Sana Sage'in duvarını kuralım, Yahudilerin Ağlama Duvarı gibi ağlarsın ona :D
Ben normal bir oyuncuyum, arada bir zaman geçirmek için girerim rank falan da kasmam. Suç Riot'ta asıl.

Geri
Yukarı