Öfke sorunu

Hem doğru hem yanlış. Kararı kendisi verir. Nitekim kimi insanlar daha esnek davranıyor.
Genelde öfkeli insanın biri bu yazıyı görse daha da sinirleneceği için yanlıştır. Tabii bazı insanlar istisnadır ama çoğunluk sinirlenir.

Sinirlenirse rapor eder değil mi? Örneğin siz şu anda bence moderatörleri bir hayli sinirlendirmiş olmalısınız. :D

Ayrıca sinirlilik ile zihin kıtlığı arasında bir bağıntı göremiyorum. Kendisi asabilikten şikayetçi.

Alınganlıktan değil.

Sinirlenirse rapor eder değil mi? Örneğin siz şu anda bence moderatörleri bir hayli sinirlendirmiş olmalısınız. :D

Ayrıca sinirlilik ile zihin kıtlığı arasında bir bağıntı göremiyorum. Kendisi asabilikten şikayetçi.

Alınganlıktan değil.
Sinir bu rapor ettirmeyi bile unutturur :D ve ayrıca çoğunluğa hitap olarak konuştum.

Son düzenleme:
1.5 sene belki daha uzun zamandır forumdayım. Din ile ilgili bir şey söylemeyin bence. Sonra sıkıntı çıkaranlar çok oluyor...
Küçüklüğümde bende de vardı. Uzun süre sinirli olmadım ama çok çabuk sinirlenirdim. Şimdi geçti. Değişik bir durum hani. Tavsiyem sinirlenilecek olaylarda sakin kalmaya çalış çünkü her sinirlendiğinde ( bence ) bedenin buna daha müsait hale geliyor. Sakin kala kala alışırsın diye düşünüyorum.
Tabiki herkesin dinine saygılıyız. Sadece öneride bulunmuştum. Beni sinirliyken rahatlatan şeyler bunlar. Canım acıdığı zaman yani sert yerlere yumruk attığım zaman sinirim azalıyor.

Geri
Yukarı