Anneden bir şey saklamak kötü bir şey mi?

Evet sadece olmasını istediğimi.
Tamam daaa.......
man-facepalming-light-skin-tone_1f926-1f3fb-200d-2642-fe0f.png

Şimdi gidip "Anne ben bir sevgilim olmasını isterdim" mi diyeceksin zaten annene ne diyeceksin? Nerede saklanan şey göremiyorum ucundan gösterin? Birine söylemene gerek yok zaten bunu.

Yapmadığın bir şey, sadece istemişsin. Bunu neden söyleyesin ki, saklamak olmaz. Ki yaptın diyelim sevgilin olmasına bile karışabileceğini düşünmüyorum, saçma olur.
Her istediğimizi millete söyleceksek ohoo, benim hapiste olmam gerekirdi :D

Konuyu daha da açacağım dalga geçmeyin sevgilim olmasını istediğimi 13 yaşımdan 17 yaşıma kadar yani 4 yıl sakladım.
Sevgilinizin olmasını isteyebilirsiniz de bunu saklamanıza gerek yok, siz gökten düşmediniz. Zamanında birbiriyle aşka tutulmuş iki insanın görüşüp anlaştıktan sonra istenmesi, verilip evlenmesiyle sizin anne babanız oldular.

Ne olduğuna göre değişir ama her şeyi anlatmakta olmaz.
En basitinden "şu kızı beğendim" gibi bir kelimeyi kurup ananızın ağzına sakız vermeyin.
Bu kesinlikle doğru, genelde o kızla ilgili sizi soru yağmuruna tutup duruma göre yanlış yerlerde konuşabiliyorlar. Sevgiliniz olup da 3-4 ay geçmeden bahsetmeyin olduğunu.

Bu kesinlikle doğru, genelde o kızla ilgili sizi soru yağmuruna tutup duruma göre yanlış yerlerde konuşabiliyorlar. Sevgiliniz olup da 3-4 ay geçmeden bahsetmeyin olduğunu.
Yine de her olan bitenden bahsetmeye gerek yok. Artık kadın mevzularını evlenmek üzereyken açmak gerekiyor o kadar, manitalar ile gönül eğlendirilir sadece.

Geri
Yukarı