Ölümden sonra ne yaşayacağız?

Ben hastane acil servisinde 1,5 dakika ölü kaldım ve elektroşok ile dirilttiklerinde öldüğümü anlamadım bile, geçmiş olsun geri geldin dediklerinde şaşırdım, bana hiçbir şey olmamış gibi gelmişti, yani 1,5 dakikalık bir hiçlik idi ölüm, eğer sürekli öyleyse bizi bekleyen hiçliktir demektir..

Ben hastane acil servisinde 1,5 dakika ölü kaldım ve elektroşok ile dirilttiklerinde öldüğümü anlamadım bile, geçmiş olsun geri geldin dediklerinde şaşırdım, bana hiçbir şey olmamış gibi gelmişti, yani 1,5 dakikalık bir hiçlik idi ölüm, eğer sürekli öyleyse bizi bekleyen hiçliktir demektir..
Ben de aynı deneyimi yaşadım sayılır. Ama tıbben senin gibi ölü mü kaldım bilemiyorum? Kazadan sonra bilincim yerine geldiğinde hiçbir şey hatırlamıyordum. Ne bir ışık, ne bir "GEL, GEL" diyen biri..

Karanlıktı.. Soğuktu.. Üşüdüm.. Üşüdüm ve kimse elini dahi uzatmadı.. Ama sadece bir battaniye yeterdi.. 😂

Ben de aynı deneyimi yaşadım sayılır. Ama tıbben senin gibi ölü mü kaldım bilemiyorum? Kazadan sonra bilincim yerine geldiğinde hiçbir şey hatırlamıyordum. Ne bir ışık, ne bir "GEL, GEL" diyen biri..

Karanlıktı.. Soğuktu.. Üşüdüm.. Üşüdüm ve kimse elini dahi uzatmadı.. Ama sadece bir battaniye yeterdi.. 😂
Seninkine kaza sonrası travma diyorlar kardeş, ölmüş olsan şokla müdahale edilmezse ölü kalırdın, hatta bazen şok da kar etmezdi Allah muhafaza..

Cevabı bilmiyoruz kimine göre cennet kimine göre hiçlik senin ideolojine bağlı bir cevap çıkacaktır ortaya.
İdeolojiye göre cevap çıkmaz, cevap sonuç belirtir, sonucu kimse real olarak bilmediğinden cevap oluşmaz, dindarsan bilmeden inanırsın, değilsen bilmeden inanmazsın ama bu ikisi de cevap değildir..

İdeolojiye göre cevap çıkmaz, cevap sonuç belirtir, sonucu kimse real olarak bilmediğinden cevap oluşmaz, dindarsan bilmeden inanırsın, değilsen bilmeden inanmazsın ama bu ikisi de cevap değildir.

Senin düşüncen budur bir başkası illaki kendi fikrini belirtecektir ayrım burada başlar sonuç ta onun düşüncesine göre şekil alır kendisine göre

Geri
Yukarı