Önlem almadan Deep web girdim

Gizlilik acisindan da fingerprint benzersizligi ile sinifta kaliyor. Brave ile Tor agina baglanmak pek mantikli degil. Sansurlu bir icerige soyle bir goz atmak icin kullanilabilir belki.
Hata düzeltilmiş. Hatanın sebebi dahili reklam engelleyiciymiş.

Parmak izi meselesine gelince, sunucu en fazla ekran çözünürlüğünü, tarayıcı türü gibi verileri elde eder. Tabii ki Tor Browser daha güvenli bir çözüm ama Brave'in Tor pencresi de güvenli değil diyemeyiz. Dahili gizlilik araçları gayet yeterli. Kullanılmasında bir sakınca görmüyorum.

Hata düzeltilmiş. Hatanın sebebi dahili reklam engelleyiciymiş.
E yani degil mi :)

Parmak izi meselesine gelince, sunucu en fazla ekran çözünürlüğünü, tarayıcı türü gibi verileri elde eder. Tabii ki Tor Browser daha güvenli bir çözüm ama Brave'in Tor pencresi de güvenli değil diyemeyiz. Dahili gizlilik araçları gayet yeterli. Kullanılmasında bir sakınca görmüyorum.
Bundan fazlasini elde ediyor ama saymaya gerek yok. Tor tarayicisinin kullanilmadigi anlasilacak yani kalabalikta gizlenilemeyecek. Brave'in yaptigi Tor agini proxy olarak entegre etmek gibi basit bir yontem. Iyi bir guvenlik ve anonimlik sagliyor olsa Firefox'ta proxy ayarlari bolumu varken Tor ekibi de ayri bir tarayici gelistirmeye ugrasmazlardi galiba.

Geri
Yukarı