Özel Mesaj Kapalıdır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mirkan abinin düşüncesi gözden geçirilmeli bence. Çok mantıklı ve adil bir düşünce.

Ben bile yakında limite takılacağım ya, hayırlısı bakalım :)

Recep abi, şöyle bir eklenti yok mu ?

Örneğin, bir kullanıcının 200 mesajı var. Bu kullanıcı, en fazla 4 katı mesajı olan bir kullanıcıya özel mesaj atabilsin.

Yani, 100 mesaj atan birisi en fazla 400 mesajlı üyeye kadar atabilir. 401'e bile atamaz.

Bu şekilde bunun önüne geçebiliriz diye düşünüyorum.

Recep bey Adminlerinize eğitim veriyormusunuz acaba üyelere nasıl davranılması ile ilgili çok kabalar adet ceza vermek için bekliyorlar.

Kimse ceza vermek için beklemiyor, siz ceza alacak yazılar yazıyorsunuz. Recep Baltaş, Orkun Sekendiz ve arada da ben olmak üzere yeni moderatorlerle görüşüyoruz. Size de Türkçe eğitimi vermek gerekli o zaman.

Metin Değişiklikleri

1. - slm arkadaslar 1994 model 3.18i bmw sahibiyim gecenlerde altni vurdum aracin ve kalorifer calisiyodu icinden bi anda sunger parcalari atti ve su anda cok sesli calisiyoo bilgisi olan varmii
  2. + Aracın altını vurdum kalorifer çalışıyordu fakat bir anda sünger parçaları attı, çok sesli çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel mesaj cezası yok mu? :D

Örneğin birisi özel mesaj ile bir başkasını rahatsız ederse ona 30 gün özel mesaj atamama cezası gibi bir uygulama olabilir.

Fakat öyle bir eklentinin olup olmadığını bilmiyorum.

Özel mesaj ile konuştuğum herkes Facebook hesabım da ekli. :D
Kahvaltıdan önce bilgisayara oturup Technopat'a giriyorsak, burası forumdan öte ailedir.
Yaş ortalaması küçük olduğu için mi bilmiyorum ama, foruma bu göz ile bakan yok.
Bir çok otomobil forumuna üyeyim, bir çok üye ile ailece tanışıyoruz. Sürekli buluşmalar düzenliyoruz.
40-50 kişilik gruplar ile kahvaltı ve mangal organizasyonları düzenliyoruz.
Doğum günlerimizde pastamızı alıyor gidiyoruz.
Forum da birbirimizi tanıyıp kaynaşabileceğimiz sosyal platformdur. Ben bilgi paylaşımı veya yardım almak için kullanmıyorum forumu. Yani esas amacım bu değil.
Bu yüzden özel mesaj sınırı olmaması gerekir, yöneticilere özel mesaj atabilmek için bir sınır olur ise şahane olur.
Parti yapılıyor ve beni kimse çağırmıyor. :(
Şaka bir yana sınırın 1000 veya 1500 olması için anket açılmalı. Biz sonuçta bir konu ile sorulamayacak soruları soruyoruz.

İyi oldu iyi. En ufak bir şeyde bile özel mesaj yolunu kullanan kişiler oldukça aza indirgenmiş olur. 2.500 olmasını ben destekliyorum. Ha diğer yandan anket olacaksa da 500 mesaj limiti yönünde oy kullanırım.

2500 mesaj limiti gerçekten çok fazla.

Kim tutar sizi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı