Okulda akran zorbalığına uğruyorum

Kendimi tanıtıp olaya gireceğim. İsmim Yusuf 15 yaşındayım. 10. sınıfa gidiyorum. Teneffüste arkadaşımla tartışıyorum bir olay hakkında öyle sert bir tartışma değil aramızda konuşuyorduk. Ön sıradaki çocuk "Ne bağırıyon lan çocuk sana bir koysa yerde sürünürsün" dedi. Ben de sana ne bundan araya girme dedim. Sonra seni s...m falan küfürler etmeye devam etti. Ben de aldırmadım sırama doğru gidiyordum dayanamadım bir laf söylesem bozarım seni dedim. Sonra küfürler etmeye devam etti. Ardından çıkışta eve gidiyordum arkadaşıyla beraber önümü kestiler. Laf yapıyordun gelsene s...m seni şimdi deyip laf attılar. Aldırmadan devam ettim yine küfrede ede gittiler. Sınıfta ise laf atıp alay ediyorlar. Platonik olduğum kızın kulağına benimle ilgili bir şeyler deyip dalga geçıyorlar. İllaki dövüşmek gerekiyor sanırım 1.65 48 ince zayıf birisiyim o ise 1.78 65 kilo. Sonuçlar ortada. Bir insan katil olmayı düşünür mü ya? Sınıfta hep küçük düşürücü konuşup alay ediliyor benimle. Çıkışta korna basarak laf atıyorlar. Dayanamıyorum artık buraya kadar okuyan abilerim kardeşlerimden fikir yardımı istiyorum. Nasıl önüne geçerim bu zorbalığın? Kavga edip dayak yesem biter mi?
"Aga" spora gidip basacaksın, boksa gidip vuracaksın, top g olacaksın. Sonra keşke önümü kesseler diyeceksin. Reçeteni yazdım.

Şakayla karışık bir cevaptı.

Geri
Yukarı