Okulda zorbalığa uğruyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de ilkokula giderken bir cingene cocugu surekli yolumu kesip para isterdi, bir gun bicak kemige dayandi kulagina bir yumruk attim, O gunden sonra beni gordugu yerde yolunu degistirdi cocuk.

Merhaba arkadaşlar, artık bıktım ve sizden yardım istiyorum. Okulda bir çocuk var. Durduk yere dövüyor, durduk yere para istiyor ve sadece bana değil çoğu kişiye yapıyor. Ben 2 yıldır o okuldayım. O anasınıfından beri orada. Bugün bahçe plastik çatalı kırmış. Bıçak gibi sivri uç yapmış. Onunla gelip para ver para ver diye geldi. Bende savunmak için onun elini tuttum sonra o çatalı bırakıp iki eliyle boğazımı tuttu ve yere kapaklandım. Yerdeyken yine elini bırakmadı ve dizim kanadı. Müdür yardımcısına söylersem ve onu öğrenirse beni daha çok döver. Yardım edin. Bir de gözlüğümün camı hafif yerinden çıktı onun yüzünden. Bilen varsa nasıl oturturum bu ca mı?

Eki Görüntüle 1522399

Annene babana söyle onlar gelip müdürle konuşsunlar müdür yeterli bir önlem almazsa baban veya annen senle birlikte okula gelsin ve o çocukla bu işi bitirsin. Bunları yapamıyorsan kendine güçlü bir dost edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı