Ben en iyisi müdür yardımcısına gideyim. Gelişmelerden haberdar edeceğim sizi. Umarım dayak atmam.

Anlatmayı unutmuşum. O tiplerle alakalı hocalar şikayetçiymiş. Sınıf rehber öğretmeni bayağı sinirlendi. Üstüne bunları da söyleyince iyice sinirlendi. Bir vukuat daha olursa disipline gideceklermiş. Ama dersten sonra bana gelip "sen de her şeyi şikayet etme" dedi. Ama ben 40 yılın başı bir şikayet ettim. Ona bile çok şikayet ediyorsun diyorsa aklından şüphe duyarım. Zorbalık açısından biraz iyi oldu ama şımarmaya devam ediyorlar.
@madelyn & @701600 & @530546

Sizin okulu bilmem ama bizim okulda bıçak getiren çocuk bile disiplin yemedi şikayete göre disiplin verilmez bence.

Etmeye devam o zaman.
Zaten o hocaya gıcığım. 1 KDK başvurum var şuan hoca hakkında. Ara tatile de ödev verdi. Acaba iki konuyu da MEB'e taşısam mı diye düşünmüyor değilim.

Sizin okulu bilmem ama bizim okulda bıçak getiren çocuk bile disiplin yemedi şikayete göre disiplin verilmez bence.
Hocaların, idarenin gözüne giren (olumlu anlamda) birisiyim. Bence ben istesem yaparlar bir şeyler.

Bir de ilginç olan durum şu, zorbalar teneffüste sitem etti sadece. Sıkıştırma gibi bir eylemde bulunmadı. Korktular sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı