Okulda zorbalığa uğruyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de güçlü görün diyecektim ama cahilse okul dışı bir yerde sıkıştırabilir.

Hala bitmedi mi ya o tarz tipler nasıl anne baba eğitimi görüp de o şekilde davranışlar sergileyebiliyor anlamıyorum neyse bir daha üstüne gelirse sana vereceğim takdir uygula direkt 🍌'na vur acıdan kıvranır zaten aklı başına gelir. 😂

Kankam hani şehirdesin bulunduğum şehirdeysen yardımcı olabilirim.

Bu çocuklar kendilerini ne sanıyor, bu okul idaresi ve rehberlik ne işe yariyor çözemedim. Öğrencinin hakkını savunmayıp, okulun huzurunu bozanlara gerekli işlemleri yapılmadığı sürece asla okullarda disiplin saglanamaz.

Merhaba arkadaşlar, artık bıktım ve sizden yardım istiyorum. Okulda bir çocuk var. Durduk yere dövüyor, durduk yere para istiyor ve sadece bana değil çoğu kişiye yapıyor. Ben 2 yıldır o okuldayım. O anasınıfından beri orada. Bugün bahçe plastik çatalı kırmış. Bıçak gibi sivri uç yapmış. Onunla gelip para ver para ver diye geldi. Bende savunmak için onun elini tuttum sonra o çatalı bırakıp iki eliyle boğazımı tuttu ve yere kapaklandım. Yerdeyken yine elini bırakmadı ve dizim kanadı. Müdür yardımcısına söylersem ve onu öğrenirse beni daha çok döver. Yardım edin. Bir de gözlüğümün camı hafif yerinden çıktı onun yüzünden. Bilen varsa nasıl oturturum bu camı?

Eki Görüntüle 1522399
Dövüyorsa ve dövünce izi kalıyorsa darp raporu alabilirsiniz. Hem de idareye söylerseniz okuldan atılır.

Merhaba arkadaşlar, artık bıktım ve sizden yardım istiyorum. Okulda bir çocuk var. Durduk yere dövüyor, durduk yere para istiyor ve sadece bana değil çoğu kişiye yapıyor. Ben 2 yıldır o okuldayım. O anasınıfından beri orada. Bugün bahçe plastik çatalı kırmış. Bıçak gibi sivri uç yapmış. Onunla gelip para ver para ver diye geldi. Bende savunmak için onun elini tuttum sonra o çatalı bırakıp iki eliyle boğazımı tuttu ve yere kapaklandım. Yerdeyken yine elini bırakmadı ve dizim kanadı. Müdür yardımcısına söylersem ve onu öğrenirse beni daha çok döver. Yardım edin. Bir de gözlüğümün camı hafif yerinden çıktı onun yüzünden. Bilen varsa nasıl oturturum bu camı?

Eki Görüntüle 1522399
Sen söylemeyeceksin de kim söyleyecek müdür yardımcısına? Hem senin söylediğini görmezse bilemez. Git şikayet et.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı