Okulda zorbalığa uğruyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mini pekka

Centipat
Merhaba arkadaşlar, artık bıktım ve sizden yardım istiyorum. Okulda bir çocuk var. Durduk yere dövüyor, durduk yere para istiyor ve sadece bana değil çoğu kişiye yapıyor. Ben 2 yıldır o okuldayım. O anasınıfından beri orada. Bugün bahçe plastik çatalı kırmış. Bıçak gibi sivri uç yapmış. Onunla gelip para ver para ver diye geldi. Bende savunmak için onun elini tuttum sonra o çatalı bırakıp iki eliyle boğazımı tuttu ve yere kapaklandım. Yerdeyken yine elini bırakmadı ve dizim kanadı. Müdür yardımcısına söylersem ve onu öğrenirse beni daha çok döver. Yardım edin. Bir de gözlüğümün camı hafif yerinden çıktı onun yüzünden. Bilen varsa nasıl oturturum bu camı?

image.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, artık bıktım ve sizden yardım istiyorum. Okulda bir çocuk var. Durduk yere dövüyor, durduk yere para istiyor ve sadece bana değil çoğu kişiye yapıyor. Ben 2 yıldır o okuldayım. O anasınıfından beri orada. Bugün bahçe plastik çatalı kırmış. Bıçak gibi sivri uç yapmış. Onunla gelip para ver para ver diye geldi. Bende savunmak için onun elini tuttum sonra o çatalı bırakıp iki eliyle boğazımı tuttu ve yere kapaklandım. Yerdeyken yine elini bırakmadı ve dizim kanadı. Müdür yardımcısına söylersem ve onu öğrenirse beni daha çok döver. Yardım edin. Bir de gözlüğümün camı hafif yerinden çıktı onun yüzünden. Bilen varsa nasıl oturturum bu camı?

Eki Görüntüle 1522399
Benim fikrim gidip bunu idareye bildirmen çünkü sen bildirmekten korkarsan daha fazla yapacaktır eminim ki. Zaten bir tek sana yapmıyormuş, senin olduğunu anlamaz gibime geliyor.

Merhaba arkadaşlar, artık bıktım ve sizden yardım istiyorum. Okulda bir çocuk var. Durduk yere dövüyor, durduk yere para istiyor ve sadece bana değil çoğu kişiye yapıyor. Ben 2 yıldır o okuldayım. O anasınıfından beri orada. Bugün bahçe plastik çatalı kırmış. Bıçak gibi sivri uç yapmış. Onunla gelip para ver para ver diye geldi. Bende savunmak için onun elini tuttum sonra o çatalı bırakıp iki eliyle boğazımı tuttu ve yere kapaklandım. Yerdeyken yine elini bırakmadı ve dizim kanadı. Müdür yardımcısına söylersem ve onu öğrenirse beni daha çok döver. Yardım edin. Bir de gözlüğümün camı hafif yerinden çıktı onun yüzünden. Bilen varsa nasıl oturturum bu ca mı?

Eki Görüntüle 1522399

Böyle adamlar laftan anlamıyor maalesef. Savunma kursları falan var yazılabilirsin.

Merhaba arkadaşlar, artık bıktım ve sizden yardım istiyorum. Okulda bir çocuk var. Durduk yere dövüyor, durduk yere para istiyor ve sadece bana değil çoğu kişiye yapıyor. Ben 2 yıldır o okuldayım. O anasınıfından beri orada. Bugün bahçe plastik çatalı kırmış. Bıçak gibi sivri uç yapmış. Onunla gelip para ver para ver diye geldi. Bende savunmak için onun elini tuttum sonra o çatalı bırakıp iki eliyle boğazımı tuttu ve yere kapaklandım. Yerdeyken yine elini bırakmadı ve dizim kanadı. Müdür yardımcısına söylersem ve onu öğrenirse beni daha çok döver. Yardım edin. Bir de gözlüğümün camı hafif yerinden çıktı onun yüzünden. Bilen varsa nasıl oturturum bu ca mı?

Eki Görüntüle 1522399

Hocam tahminimce ortaokuldasınız o yüzden klasik Gym'e başla tavsiyesi veremeyeceğim. İdareye veya ailenize gidip söylemeniz daha iyi olur bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gereken bölümlerle/ailenle konuş bu tarz geri kafalı insanlar toplumumuzdan silinsin. Gereken yerlerle korkmadan konuşursan emin ol hallolacaktır. Okulun idari bölümüyle paylaş durumu birçok arkadaşını da çağırmalarını söyle ve onların da kanıtını al okul dışı edebilirsin.

Dostum idareye şikayet et. İdare belk sallamayabilir. Sallamazlarsa ailene söyle olanları onlar üstüne gidecektir. Olmadı okul değiştir.

Kaçıncı sınıftasınız? Böyle bayır domuzu gibi tipler laftan anlamaz. Sınıfça toplanıp şikayet edin veya dövün.

Bu arada üstüne tekrar gelirse direkt burnuna yumruk at, hiç bir şey yapamaz o acıdan.
Toplanıp dövmek her halükarda daha mantıklı. Sen de biber gazı alıp sık yavrucuğum. Acımayacaksın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı