Okulda kavga etmek istediğim biri var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama hocam yanlış anlamışsınız fakat doğru söylüyorsunuz eğer ilk ben tehdit edersem evet bu bir suçtur.

Tamamdır hocam ses kaydıda alırım eğer tehdit ederse.
Hocam ses kaydı suç yalnız. Kişi ne yaparsa yapsın onun görüntü ile ses kaydını almanız suç.

Selam. Kaça gidip gitmediğimi söylemek istemiyorum gizli kalsın. Şimdi okulda serseri tipler var bunlar bayağı varlar. Bir tanesi var beni sinirden kıpkırmızı ediyor bazen elim titriyor o derece. Ve bu şahsa çok kıl oluyorum örneğin gelip aniden enseme vuruyor gözlüğümü alıyor el şakaları yapıyor bu çocuğun kaç tutanağı var belli bile değil. O derece yani kavga yanlısı biri değilim fakat bu laftan anlamıyor. Şimdi size anlatayım sizde kıl olacaksınız. Örneğin sınıftan çıktım onu görüyorum yanında serseri arkadaşlarıyla birlikte geliyor durdu yor yanımda bana tip tip bakıyor. Bende ona bakıyorum sonra mal ya deyip gidiyor ve sınıfa giriyor gözlüğümü alıyor camına dokunuyor parmak izi vesaire oluyor hep. Ne yapmam lazım artık hocalara söylemekten bıktım söylüyorum tutanak tutuyorlar ya da uyarıp bırakıyorlar. Sonra okul çıkışı gel senle konuşalım deyip dövmeye kalkıyor. Ona karşı durabilirim hatta dövebilirim fakat 3-4 kişi gelirlerse evet doğru söyleyeyim döverler. Bir arkadaşım var kardeşim gibi yakındır bana onunla onu pert ederiz ama onunla yüzleşmek istiyorum sizce ne yapmalıyım? (not olsun kavga yanlısı değilim onunla 5-6 defa konuştum hala laftan anlamıyor)

Bizzat yaşadım çocuğu okul çıkışı belen atik yaylasına arabayla götürdük dövdük ertesi gün karakolda ifade alındı okuldaki kamera kayıtlarına bakmak istedi polisler baktılar sonra onun haksız olduğu ortaya çıkınca örgün eğitim hayatı sonlandı
Kamera kayıtlarında ise çocuğun okulada bir kıza gizli bir alanda bıçak çekmesiydi bizimde onu dövme sebebimiz zaten kızlara bulaşmasıydı. Bizde uyarı aldık polisten Allah'tan sicil bozulmadı neyse işin garip yanı okul arazisine arabayla girişimiz yasaklandı :D başka yere park edin dediler.
Bu olay kolejde yaşandı düşünün kolejde bıçak olayı.

Hayır hocam sağ olun kendimi yeterli hissediyorum hem de çok herkes fazla öz güven sana patlar diyor ama hayırlısı.

Hocam zaten yazmıştım bayıltmışlığım vardır fakat karşımdakinde silah var bendeki sorun o.

Kanka sen şimdiden dövüşmeyi ögreten herhangi bir spora yazıl veya fitnesse gir. Bunlar biter başkaları gelir. Bu tipler vücüt açısından kendinden üstün erkek görünce sıçana dönerler. Sana ilk bulaştığı zaman alıp iyice dövüceksin pişman olana kadar (sakın okulda dövme) daha sonra bulaşmazlar. Bir de silah mı var dedin gerçek silah mı? Yuhh. Neyse kanka sen dediğimi yap ileride çok işine yarayacak kendini savunamayanı eziyorlar bu dünyada kendimden bilirim. Çünkü bunlar sözde Müslüman sözde Allah'a inanan ve aslında Allah korkusu olmayan cehennemin dibine özel bilet almış insanlar bunlar.(hava olsun diye kimse sana bulaşmadıkça sende hiç kimseye bulaşma sadece kendini savun yeter)

Hocam cidden güldüm ama gerçekten bana düzgün cevap lazım.

Bir tane kelebek bıçak al fazla kişi ol bıçağı kullanma ama o bıçak çekerse ne olur ne olmaz kalsın küçük sürmene de olur ama elin armut toplamasın hocam size karıştığı an ufak karşılık verin size sinirlenir zaten dayanamaz saldırır sizde yerleştirirsiniz hocam kaça gittiğinizi sôylemiyorsunuz ama belli🤫

Kanka sen şimdiden dövüşmeyi ögreten herhangi bir spora yazıl veya fitnesse gir. Bunlar biter başkaları gelir. Bu tipler vücüt açısından kendinden üstün erkek görünce sıçana dönerler. Sana ilk bulaştığı zaman alıp iyice dövüceksin pişman olana kadar (sakın okulda dövme) daha sonra bulaşmazlar. Bir de silah mı var dedin gerçek silah mı? Yuhh. Neyse kanka sen dediğimi yap ileride çok işine yarayacak kendini savunamayanı eziyorlar bu dünyada kendimden bilirim. Çünkü bunlar sözde Müslüman sözde Allah'a inanan ve aslında Allah korkusu olmayan cehennemin dibine özel bilet almış insanlar bunlar.(hava olsun diye kimse sana bulaşmadıkça sende hiç kimseye bulaşma sadece kendini savun yeter)
Hocam silah derken muşta tabanca vesaire değil.

Hocam eskiden gitmiştim bi kaç kursa ordan kalan baya şey var.

Ortaokuldayım hocam son sınıf.

Hocam az bir şey kalmış oturun ders çalışın nitelikli bir liseye gidin emin olun elit okullarda bunlar olamaz ama silah neyle alsın dayı baba faktörüdür onu da kullanamaz artistlik belki yapar ama ortaokul kavgasındanda korkmayın 8'lere son sene diye hiçbir şey yapmıyorlar.

Bir tane kelebek bıçak al fazla kişi ol bıçağı kullanma ama o bıçak çekerse ne olur ne olmaz kalsın küçük sürmene de olur ama elin armut toplamasın hocam size karıştığı an ufak karşılık verin size sinirlenir zaten dayanamaz saldırır sizde yerleştirirsiniz hocam kaça gittiğinizi sôylemiyorsunuz ama belli🤫
Hocam yazdım ya ortaokul son sınıfım diye. Okumadınız sanırım. Okulda dövecektim ama hiç bulaşmadım okulda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı