Okulda tehdit edildim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dersten kaçıp tuvalete gittikleri için şikayet ettim.

Büyüsene biraz, tuvalete gidenlerin yaptıklarının doğru olduğunu savunmuyorum ama senin bununla uğraşman biraz çocukluk. Seneye LGS var asıl derslerine temelini kuvvetlendir.😉

30kg zarganalardan korkmayın, onlarda sizinle aynı yaşta aranızdaki güç farkı fazla değildir belki de siz onlardan daha güçlüsünüzdür.

Hocam yaşlarına göre anormal boyları var okulda 1.90 boyunda çocuk bile var benim bahsettiklerim 1.70 boylarında benim boyum Max 1.50'dir

Reis, durduracak gücün yoksa niye şikayet ediyon sana zararı yoksa etme, bir de onlar çakı taşırken sen neden taşımıyorsun bıçaklanana kadar bekleyeceksin herhalde.

Ben olayın bu kadar büyüyüceğini hiç sanmıyordum ama matematik hocası sağ olsun olayı disiplinliğe kadar taşıdı.

Bir daha şikayet et.

Emin misin?🤨

Son düzenleme:
Evet eminim. Çakı olayını filanda söyle o çocuklar sizin okuldaysa arama yaptırt.

Ya aslında çok garip bir okul 1.35 çocukta var 1.90 çocukta var arkadaşım 1.40 boylarında çakı taşıyıp büyük çocuklara racon kesiyor kaç kere dedim yapma büyük biri elinden o çakıyı alıp sana saplar diye ama nafile.

Okul değil hapishane herhalde çakı falan Allah kurtarsın hocam

Ya aslında çok garip bir okul 1.35 çocukta var 1.90 çocukta var arkadaşım 1.40 boylarında çakı taşıyıp büyük çocuklara racon kesiyor kaç kere dedim yapma büyük biri elinden o çakıyı alıp sana saplar diye ama nafile.

Okul değil hapishane herhalde çakı falan Allah kurtarsın hocam.

Sınıf aşkı memnuya döndü zaten bazen şükrediyorum onlar gibi olmadığıma.
Cidden sanki lanetli gibi bir kızla aranı kötü tutsan otomatik olarak bütün kızlar senle dalga geçip seni dışlıyorlar tek istediğim şey lisede güzel bir okula gidip böyle ergenlerle uğraşmamak sırf bunun yüzünden ortalamamı 70'den 90'a çıkardım.

Sınıf aşkı memnuya döndü zaten bazen şükrediyorum onlar gibi olmadığıma.
Cidden sanki lanetli gibi bir kızla aranı kötü tutsan otomatik olarak bütün kızlar senle dalga geçip seni dışlıyorlar tek istediğim şey lisede güzel bir okula gidip böyle ergenlerle uğraşmamak sırf bunun yüzünden ortalamamı 70'den 90'a çıkardım.

Hocam LGS ile yerleşmeye çalış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı