Okulda tehdit edildim

Sen uyu ama sıra onlarda tehdit ettikleri anda yanına 1-2 şahit alıp ailen ve şahitlerin aileleri ile polise gideceğini söyle titreye titreye ağlayarak uyusunlar.

Hocam şahit konusunu boş ver bizim arkadaşlar kendisinden büyük tipleri görünce anında topuklar ama ailem zeki ve beni çok önemseyen insanlardır sadece polise ihbar edeceğimi söylesem muhtemelen sus sus tamam yapmicaz falan deyip kaçarlar çünkü aşırı korkak tiplere benziyorlar.

Hocam şahit konusunu boş ver bizim arkadaşlar kendisinden büyük tipleri görünce anında topuklar ama ailem zeki ve beni çok önemseyen insanlardır sadece polise ihbar edeceğimi söylesem muhtemelen sus sus tamam yapmicaz falan deyip kaçarlar çünkü aşırı korkak tiplere benziyorlar.
Hayır yapacağım demeniz gerekiyor ağlayacaklar hatta ayağınıza kapanacaklar ailelerini çağırmaları gerektiğini de söyleyin kısaca korkutabildiğiniz kadar korkutun. Bir daha birini tehtit etmeyi geçin konuşamasınlar bile.

7. sınıftaki veletlere bak hele çakı taşımaya başlamışlar.

Buldum 😀
Keşke konu devam etseymiş. Komik gerçekten, sosyale biraz troll konu da açılmalı. Hep ciddiyet olmuyor.

Merhaba, bugün her sınıfta olan o deli kız gruplarından birini dersten kaçıp tuvalete gittikleri için şikayet ettim ve hoca onları idareye götürdü. Sonrasında 3-4 tanesi bir şey demedi ama 2 tane kız gelip bana küfür edip, okul çıkışında seni bulup döveriz falan diyor. Kızlardan korkmuyorum ama erkek arkadaşları aşırı serseri ve güçlü tipler, yanlarında çakı bile taşıyorlar. Yani ne yapabilirim bilmiyorum. Yardımcı olun en fazla 1 gün zamanım var. Ayrıca 7. sınıfım.

Bak inşallah İstanbul'da oturuyorsundur eğer İstanbul'da isen onları istediğin yere çağır bana konum at iki kamyon adam getireyim bakalım çakı mıymış silah mıymış kim delikanliymiş.

Geri
Yukarı