Okulda yaşadığınız en utanç verici anınız

1. Sınıfta altıma s*çmıştım okulun bitmesine daha 3 ders vardı herkes bütün sınıfa yayılan mükemmel kokudan ötürü şikayet ediyordu hoca da koku almadığını filan söylüyordu(Muhtemelen alıyordu ama altına s*çan elemanı ifşa etmemek için çıt çıkarmıyordu). Sonra ben üç derslik verdiğim mücadelenin ardından artık b*k iyice kurumuştu ben insanlar yaptığımı anlamasın diye normal davranmaya çalışıyordum sonra kuruyan b*k paçamdan düşmesin diye verdiğim mükemmel bir savaşın ardından eve gitmeyi başardım annemden güzel bir dayak yedikten sonra annemin öğüre öğüre beni yıkadığını hatırlıyorum. Ey gidi günler :)

İlginç olmuş. Kimse de sormadı mı bu kokuyu sen mi çıkarıyorsun diye?

Biraz geç ama yazayım. Bir ara kızlarla takılmaktan dolayı sanırım ağzıma canım lafı takılmıştı. Sonra bilin bakımın ne oldu? Arkamdan kadın hoca "umut gelir misin?" ve bilin bakalım bu zeki forum üyesi ne dese yakıştırırsınız. Hocaya "geliyorum canım" dedim. Hayatımda utandığım nadir anılardan biridir. Allah'tan hoca bizim kafadandı pek bozuntuya vermedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk okulda sık sık pantolonum düşerdi hoca kızı yanıma otutturmuştu yerime geçiyordum ama bu sefer külot düştü.

1E gidiyordum ben sünnet oldum dedim hiç kimse inanmadı bahçedeydik pipimi açtım.

Bir gün okulda proje ödevini teslim edecektik. Tabii bende her şeyi internetten alıp öyle yazmıştım. Hocanın öyle bir uygulaması var ki kimin kopyalayıp yapıştırdığını hemen görebiliyordu. Hoca sınıfın içinde herkesin görebileceği bir şekilde bakmıştı. Herkes bana baktı ama bir şey demediler. En cok da bu beni utandırmıştı. Hayattaki en utanç anı yaşsamıştım galiba.

Geri
Yukarı