Okulda yaşadığınız tuhaf olaylar

Okulda yaşadığınız ilginç olaylardan bahsederseniz sevinirim.

@Radeon RX 5500M

Orta okuldayken sınav varken geç gitmiştim ilk sınavı kaçırmıştım matametik sınavıydı hoca da yoklama almamış herhalde ikinci sınava girmiştim matametik hocası 70 vermişti.
2. sınava girdiğimden hoca herhalde kağıdığımı kaybettiğini sanmış o yüzden yüksek not vermiş. Matamatiğim çok kötü bu arada.

Fizik sınavında bir yanlışlık vardı. Sınıfın genel notu aşırı düşüktü. Ben cevaplarda hata olduğunu hocama söyledim. Herkesin notu 10 puan arttı, ben ve bir arkadaşımın notu 10 puan düştü. Bu bizim fizikçinin ilk tuhaf davranışları değildi ama aralarında en çok koyanı bu olmuştu. Sonra hiç dersini de dinlemedik sonraki sınavda adamı dinlemeden daha yüksek almıştık. :D

Ortaokulda bir akıllılık yapmıştım. Sınavlar kelebek sisteminde oluyordu. Sosyal dersiydi ben de çalışmamıştım ve aşırı zor gelmişti. Farklı isim farklı sınıf farklı numara yazdım. Sınıfta notlar açıklanırken benim ismim okunmamıştı. Hocaya demiştim hocam benim notumu okumadınız dedim. Hoca sınıf kağıtları karışmış olabilir diğer Sosyal hocalarıyla konuşacağım demişti. Sonra ilerleyen günlerde hoca kağıdını bulamadık dedi. Önceki girdiğim sınav testti. Hoca dedi seni tekrar sınav yapacağım. Busefer çalışıp gelip 90 almıştım. Sınav da klasikti daha kolaydı. :D Olayın bazı yerlerine hatırlamıyorum 7.sınıftık galiba. 4-5 sene geçmiş. Ulan nerden aklıma geldi bunu yapmak. :D
Ortaokulda bir akıllılık yapmıştım. Sınavlar kelebek sisteminde oluyordu. Sosyal dersiydi ben de çalışmamıştım ve aşırı zor gelmişti. Farklı isim farklı sınıf farklı numara yazdım. Sınıfta notlar açıklanırken benim ismim okunmamıştı. Hocaya demiştim hocam benim notumu okumadınız dedim. Hoca sınıf kağıtları karışmış olabilir diğer Sosyal hocalarıyla konuşacağım demişti. Sonra ilerleyen günlerde hoca kağıdını bulamadık dedi. Önceki girdiğim sınav testti. Hoca dedi seni tekrar sınav yapacağım. Busefer çalışıp gelip 90 almıştım. Sınav da klasikti daha kolaydı. :D Olayın bazı yerlerine hatırlamıyorum 7.sınıftık galiba. 4-5 sene geçmiş. Ulan nerden aklıma geldi bunu yapmak. :D
Dersin ismini tam hatırlamıyorum bile ya Sosyal bilimlerdi ama Sosyal ile başlıyordu.

Çok eskiden yıl 2014.Bir gün kendi sınıfımda sessizce oturuyordum karnım acıktı,tost almaya karar verdim.Kantine gittim aldım kanticiyi tostun içine ketçap koyarken gördüm(ben istemiştim.)Sınıfa gittiğimde ketçap yoktu.
Dızlanmışsınız siz...

Geri
Yukarı