Okulda zorbalığa uğruyorum

Re4y_1

Centipat
Daha fazla  
Okulda zorbalanıyorum, Kickboks'a gidenler var gelip vuruyorlar (karaciğerime bacağıma vurdukları da yavaş değil nefesim kesiliyor 1 ders boyunca ayağa zor kalkıyorum). Bir de bunlardan ayrı var bir tane o çok ayrı seviye tutuyor; beni ters çeviriyor, tokat atıyor, dövmek için yanına çağırıyor, gelmezsek çok kötü dövüyor, bıktım ben bunlardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okulda zorbalanıyorum, Kickboks'a gidenler var gelip vuruyorlar (karaciğerime bacağıma vurdukları da yavaş değil nefesim kesiliyor 1 ders boyunca ayağa zor kalkıyorum). Bir de bunlardan ayrı var bir tane o çok ayrı seviye tutuyor; beni ters çeviriyor, tokat atıyor, dövmek için yanına çağırıyor, gelmezsek çok kötü dövüyor, bıktım ben bunlardan.
Hocalara gitmek harici yapabileceğin pek bir şey yok dediğin gibi bu kadar sert dövüyorlarsa.

Aynısını yaşıyorum son 1 yılım o yüzden dayanmaya çalışıyorum.

Tavsiyem direk polise git çünkü ailene söylesen birle seni bir dahakine tehdit ederler. En azından polise gidersen işlem başlatabilirler direk.

9.sınıfım başta konuşsam okuldan atılımlarda dışarıda kesin beni bulurlar arkaları sağlam bayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı