Okulda haksızlığa ve zorbalığa uğruyorum

Bir de bu çocuklarda sorgu paneli tarzı şeyler olabilir okul veya sınıf değiştirdiler diyelim başıma bela olmalarındanda korkuyorum ama cidden yetti.

Eğer panel kullandıklarını ve T.C.'ni sana attıklarını tespit edersen direkt ailen ile dava aç.

Bunlar böyle dayaktan anlıyorlar.

Dayakla işi çözemezsiniz. Konuşacaksınız, sorun çözülmedi ise ceza uygulanacak.

Bugün onunla konuştum, yarın geleceğini söyledi bu ne kadar etki eder onlara bilmem çünkü sadece konuşmaya gidecek bunlar böyle dayaktan anlıyorlar.
Abinizin üstüne pek gitmeyin. Sadece konuşabilir, dayak nasıl atsın? Hem reşit hem de söylediğinize göre polis. En fazla gözlerini boyayacak şekil de tehdit edebilir.

Abinizin üstüne pek gitmeyin. Sadece konuşabilir, dayak nasıl atsın? Hem reşit hem de söylediğinize göre polis. En fazla gözlerini boyayacak şekil de tehdit edebilir.

Yok hocam dayak atsın demiyorum bunlar dayaktan anlar diyorum geçen seneki sınıf hocası bunlara bir bağırıyordu sesleri hiç çıkmıyordu yani onlar nezaketten anlamazlar demek istedim ve tehdit te yanlış bir davranış sadece müdüre yardımcılarına veya öğretmenlere söyler bir de konusur onlarla.

Bunlar böyle dayaktan anlıyorlar.

Siz ailelerine bir şikayet edin, gerisi çözülür. Genellikle aileleri okulda yaptıklarından hiç haberi yoktur, zararsız zannederler çocuklarını. Zaten böyle kişiler müdürden, disiplinden pek korkmazlar. Ama ailelerinden korkarlar.

Siz ailelerine bir şikayet edin, gerisi çözülür. Genellikle aileleri okulda yaptıklarından hiç haberi yoktur, zararsız zannederler çocuklarını. Zaten böyle kişiler müdürden, disiplinden pek korkmazlar. Ama ailelerinden korkarlar.

Ve hocam bu beden maç işini nasıl halledebilirim tek kişiyim tek kişi oynamak sıkıcı beden hocası alın diyor onlar git hocaya söyle lan almıyoruz diyorlar.

Ve hocam bu beden maç işini nasıl halledebilirim tek kişiyim tek kişi oynamak sıkıcı beden hocası alın diyor onlar git hocaya söyle lan almıyoruz diyorlar.

Açıkçası yerinizde olsam öyle insanlarla maç yapmazdım. Maçı oynasan bile zevkinin içine ederler, kendi hatalarını sana atarlar ve bir sürü şey. Beden dersinizde illa maça katılmak gerekmiyorsa, kendinize başka uğraşlar bulabilirsin. 1-2 sene sabret bir şey olmaz. Kendini derslerde geliştirebilirsin (öyle tipler zaten derslere pek önem vermezler.), hocanla aranı iyi tut. Bunları yaparsan sana illaki muhtaç kalacaklardır. İşte o zaman ipler senin elinde olacak.

Açıkçası yerinizde olsam öyle insanlarla maç yapmazdım. Maçı oynasan bile zevkinin içine ederler, kendi hatalarını sana atarlar ve bir sürü şey. Beden dersinizde illa maça katılmak gerekmiyorsa, kendinize başka uğraşlar bulabilirsin. 1-2 sene sabret bir şey olmaz. Kendini derslerde geliştirebilirsin (öyle tipler zaten derslere pek önem vermezler.), hocanla aranı iyi tut. Bunları yaparsan sana illaki muhtaç kalacaklardır. İşte o zaman IP'ler senin elinde olacak.

Ya ders yapayım ya da kendi kendime takılayım bence de hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı