Okulda haksızlığa ve zorbalığa uğruyorum

meraklikisi123

Yoctopat
Merhaba arkadaşlar, bugün size içimi dökeceğim adeta. Okulda bizim sınıftan bir grup var 10 kişi yaklaşık olarak aşağı yukarı ve bu grup sürekli bana karışma peşindeler. Durduk yere geliyorlar laf atıyorlar, sürekli sebebi ise bedende top kaçırmıştım bir kere ve zaten kaçırmak normal bir şey hoca falan da söyledi ve bunlar beni hiç kadroya almıyorlar. Çoğundan iyi olmama rağmen ve okul turnuvası vardı herkesten para topladılar ben de eşit miktarda para verdim yine oynatmadılar. Şahsen bana laf atmalar pek umurumda değil ama okulda saf gibi görünüyorum. Küfürsüz bir cevap vermek istiyorum ne yapabilirim? Yardım edin. Yıllardır zorbalığa uğruyorum ve bir tane şüpheli arkadaşım var. 1 2 hafta önce bir çocuğun mahallesine gittik top oynuyorduk ve birdenbire yine olay çıktı ve o benim şüpheli arkadaş beni savunmadı. Ona sonradan niye savunmadığını sorduğumda ise, bana seni savunsam ne olacak sanki cevabını verdi :( Sınıftakiler benimle sürekli ugrasıyor ses çıkarmadığımdan dolayı çünkü küfürsüz bir şekilde çok bir cevap yok veya ben bulamıyorum.

Ailenizi çağırın, müdür yardımcısı ve sınıf hocanız ile görüşün. Sorun yine çözülmedi ise disiplin dilekçesi verin.

Hocam onlarla uğraşmasına ne gerek var Ankara'da oturuyorsa gelsin bana söylesin ben karapürçek bebesiyim adamın aklını alırım.

Dostum normalde kavga falan son çare olur fakat senin durumunda yapabilecek pek bir şey yok. Onlar on kişi diyorsun ve senin ise arkan yok. Kayseri'deysen söyle bende uğrarım yanına. Müdür, aile, sınıf hocası falan hikaye ortaokul bu, yine zorbalığa devam ederler ve hatta arttırırlar.

Evet işi müdürle halletmek daha mantıklı kavgayla iş çözülmez.

Geri
Yukarı