Okulda zorbalığa uğruyorum

Morluk gitti bir daha olursa ilk aileme sonra müdür yardımcısı ile aram iyi olmazsa polis yaparım hayırlısı.
Şikayet etmek için sana zarar vermelerini bekleme doğruca okul yönetimiyle konuş bunu ve burayla kalmayıp Milli Eğitim Bakanlığına dilekçe vereceğini bildir.Eğer böyle yaparsan işin uzayacaklarını hatta gerekli cezayı vermezlerse soruşturma yiyeceklerini bilirler.

Okulda zorbalanıyorum, Kickboks'a gidenler var gelip vuruyorlar (karaciğerime bacağıma vurdukları da yavaş değil nefesim kesiliyor 1 ders boyunca ayağa zor kalkıyorum). Bir de bunlardan ayrı var bir tane o çok ayrı seviye tutuyor; beni ters çeviriyor, tokat atıyor, dövmek için yanına çağırıyor, gelmezsek çok kötü dövüyor, bıktım ben bunlardan.
Darp raporu al, polise şikayet et güzel muamele yerler. Sonra bir daha sana karışmaya yemez zaten.

Sen nasıl bir okula gidiyorsun birader Hakkari C4 yapım ve patlatim Anadolu lisesi mi?

Yani kekolarin olduğu düşük Anadolu lisesine mi gidiyorsun demek istiyorum.

Bir taneside bizi bulmaz ki arkadaş ya.

Bir taneside bizi bulmaz ki arkadaş ya.

Çıktığı deliğe geri sokarım onu.

@Re4y_1 Kardeşim evde beyzbol sopası varsa eğer yoksa al bir tane spor mağazalarından git hepsine kim olduğunu göster en garanti yöntem bu ama kafana maske geçir adamları eve gidene kadar takip et kafalarına sopayla vur kaç en garanti yöntem yada kaldırım taşı daha etkili olabilir ama ben beyzbol sopası öneririm eğer boy anlamında uzunlar da taşa halat bağla adamların kafasına at kaç

(Şaka şaka sakın yapma en garanti yöntem okul değiştirme :)

Yeni konular

Geri
Yukarı