Okulda zorbalığa uğruyorum

Anlamadım bende işde evet Anadolu lisesi.

Evimi biliyorlar.

Hocam o zaman şöyle yapın: Şikayetinizi kanıtlarıyla yapın, sonra arkadaşlarınıza taşınıyorum tarzı bir yalan söyleyin onlarda duyulacak şekilde konuşsunlar kendi aralarında. Sonra bu sizi zorbalayanlar daha evinize gelmezler belki. Ayrıca okuldan ayrılın en kısa sürede.

Hocam o zaman şöyle yapın: Şikayetinizi kanıtlarıyla yapın, sonra arkadaşlarınıza taşınıyorum tarzı bir yalan söyleyin onlarda duyulacak şekilde konuşsunlar kendi aralarında. Sonra bu sizi zorbalayanlar daha evinize gelmezler belki. Ayrıca okuldan ayrılın en kısa sürede.

Ben okul değiştirmek istediğimi aile danışçam bugün hayırlısı arkadaşlar bir şey diyeceğim bu arada bizim sınıfa 2.dönem bir çocuk geldi bunada zorbalık yaptılar benim gibi köşeye çektiler tokatladılar falan önümde gıkımı çıkaramadım üzüldüm sonra çocuk okul değiştirdi.

Ben okul değiştirmek istediğimi aile danışçam bugün hayırlısı arkadaşlar bir şey diyeceğim bu arada bizim sınıfa 2.dönem bir çocuk geldi bunada zorbalık yaptılar benim gibi köşeye çektiler tokatladılar falan önümde gıkımı çıkaramadım üzüldüm sonra çocuk okul değiştirdi.

İşte böyle şerefizler yüzünden insanların hayat enerjisi de gidiyor okul değiştirmek durumunda kalıp depresif oluyorlar.

@Re4y_1 Ama hocam eğer okul değiştirmek işe yaramazsa ciddi ciddi gidin sopayla temiz bi dövün kimlerse. Kim olduğunuzu sadece Allah'tan korktuğunuzu belli edip Türk'ün gücünü gösterin Allah Allah deyip dalın direkt sopayla ne demiş atalarımız "Türk’e dünya yetmeyecektir. Dört yön ile yedi kıta asla yetmez. Aya çıksak bile ay da gitmez. Güneşi yakacağız biz!"

@Re4y_1 ama hocam eğer okul değiştirmek işe yaramazsa ciddi ciddi gidin sopayla temiz bir dövün kimlerse. Kim olduğunuzu sadece Allah'tan korktuğunuzu belli edip Türk'ün gücünü gösterin Allah Allah deyip dalın direkt sopayla ne demiş atalarımız "Türk'e dünya yetmeyecektir. Dört yön ile yedi kıta asla yetmez. Aya çıksak bile ay da gitmez. Güneşi yakacağız biz!"

Sonra gelsinler beni 50 60 kişi dövsün değil mi?
Abini falan çağır dersense abim falan yok.

@Re4y_1 Ama hocam eğer okul değiştirmek işe yaramazsa ciddi ciddi gidin sopayla temiz bir dövün kimlerse. Kim olduğunuzu sadece Allah'tan korktuğunuzu belli edip Türk'ün gücünü gösterin Allah Allah deyip dalın direkt sopayla ne demiş atalarımız "Türk'e dünya yetmeyecektir. Dört yön ile yedi kıta asla yetmez. Aya çıksak bile ay da gitmez. Güneşi yakacağız biz!"

Ben olsam bu gazla fethe cıkardım :D

%50 şansın var ama seni sürekli zorbaladıklarına göre zamanında kendini ezdirmişsin izin vermişsin yani dayağını yesen bile karşılık vermeye çalış gücün yetmese bile en azından geri çekilme o vuruyorsa sen de vur belki bir süre sonra yapmayı bırakırlar karşılık verdiğin için ama zor tabii yine de en iyi çözüm yetkililerden yardım almak.

Sonra gelsinler beni 50 60 kişi dövsün değil mi?
Hocam kaç kişiler ki 50-60 abartı olmadı mı sizce korkmak fayda etmez hocam bu devirde böylelerine haddini bildirmek lazım bakın en garanti yöntem bu yoksa okul değiştirmekle falan hiçbir işe yaramaz şaka yapmıyorum gidin dövün yani eğer 50-60 kişiyse gerçekten hiç bulaşmayın daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı