Okulda zorbalığa uğruyorum

Hocam kaç kişiler ki 50-60 abartı olmadı mı sizce korkmak fayda etmez hocam bu devirde böylelerine haddini bildirmek lazım bakın en garanti yöntem bu yoksa okul değiştirmekle falan hiçbir işe yaramaz şaka yapmıyorum gidin dövün yani eğer 50-60 kişiyse gerçekten hiç bulaşmayın daha iyi.

Gerçekten 50 60 kişi var gördüm gözümle araba ile geçerken gördüm oturmuşlar sürü gibi parkta idiler.

Adam neden okulunu değiştiriyor bir kaç (sözde) akıllı kişi yüzünden? onlar atılmalı.
Gerçekçi konuşalım hocam 3-4 kişiye daha yapmışlar bunlar da yarım akıllı değilse şikayet etmişlerdir öğretmene müdüre falan ama ona rağmen hala okulda olduklarına göre okul değiştirmekten başka çare kalmıyor.

Gerçekçi konuşalım hocam 3-4 kişiye daha yapmışlar bunlar da yarım akıllı değilse şikayet etmişlerdir öğretmene müdüre falan ama ona rağmen hala okulda olduklarına göre okul değiştirmekten başka çare kalmıyor.

Okul değiştiren çocuk şikayet etmiş.

Tamam yorumum için pardon. Olayı tam anlamamışım.

Geri
Yukarı