Okulda zorbalığa uğruyorum

Okulda zorbalanıyorum, Kickboks'a gidenler var gelip vuruyorlar (karaciğerime bacağıma vurdukları da yavaş değil nefesim kesiliyor 1 ders boyunca ayağa zor kalkıyorum). Bir de bunlardan ayrı var bir tane o çok ayrı seviye tutuyor; beni ters çeviriyor, tokat atıyor, dövmek için yanına çağırıyor, gelmezsek çok kötü dövüyor, bıktım ben bunlardan.

Polise git hiçbir şey yapamazlar ister mafya olsun ister o olsun polis çaresine bakar ilk idareye bahset atılsın okuldan artık okulda idareler katılaştı eğer dışarıda deam ederlerse polise git dediğim gibi.

İnşallah.

Sonuçlanırsa hepinize haber vereceğim arkadaşlar cevaplarınız için teşekkürler 🫡☺️

Olay cidden büyük ailene anlat hem de hemen vurursa susma susarak yenilen dayak daha acıtır daha psikoloji bozar bende buna benzer bir şey yaşıyorum ama bir şekilde günü idare ediyorum şu an ama seninki benimkinden daha beter kesin senin bu uğraştıgın tipler sigara içen tas kafa traşı olannlardandır. 3 hafta kaldı okul kapanmasına sık dişini ama onlardan kurtul yoksa 10 dada 11 dede ugraşırsın ben bu hafta başladım spora ama şimdi sınavlar yaklaştı o yüzden Haziran'da daha çok spora agırlık vereceğim.

Olay cidden büyük ailene anlat hem de hemen vurursa susma susarak yenilen dayak daha acıtır daha psikoloji bozar bende buna benzer bir şey yaşıyorum ama bir şekilde günü idare ediyorum şu an ama seninki benimkinden daha beter kesin senin bu uğraştıgın tipler sigara içen tas kafa traşı olannlardandır. 3 hafta kaldı okul kapanmasına sık dişini ama onlardan kurtul yoksa 10 dada 11 dede ugraşırsın ben bu hafta başladım spora ama şimdi sınavlar yaklaştı o yüzden Haziran'da daha çok spora agırlık vereceğim.
Ailesine anlatsa bile birşey değişmez dövmesi lazım bir insan sadece Allah'tan korkmalıdır dalması lazım yoksa yine bulaşırlar ama adamlar sopayla dayak yerde o şoku atlatana kadar zaten bir daha bulaşamazlar.

Okulda zorbalanıyorum, Kickboks'a gidenler var gelip vuruyorlar (karaciğerime bacağıma vurdukları da yavaş değil nefesim kesiliyor 1 ders boyunca ayağa zor kalkıyorum). Bir de bunlardan ayrı var bir tane o çok ayrı seviye tutuyor; beni ters çeviriyor, tokat atıyor, dövmek için yanına çağırıyor, gelmezsek çok kötü dövüyor, bıktım ben bunlardan.

Sende Kickboks'a başla sende onları döv başka bir seçeneğin yok ateşe ateşle karşılık verilir.

Ailesine anlatsa bile birşey değişmez dövmesi lazım bir insan sadece Allah'tan korkmalıdır dalması lazım yoksa yine bulaşırlar ama adamlar sopayla dayak yerde o şoku atlatana kadar zaten bir daha bulaşamazlar.
Ailesine anlatsa çok şey degişir digerlerinin ailesi yokmu illaki okula gelip konuşacaklardır. Ha kavga konusunda vurarlarsa oda vurmalı tabiki karşı taraf onunda artık karşılık verdigini görmeli.

Öncelikle ailene anlat sonra onlara gidip bir daha vurursaniz ailem polise şikayet edecek de bir daha yaparsa ailenle hastaneye git darp raporu al ailenle beraber müdüre git ve raporu gostersin baban onlar hakkında işlem yapılmaması durumunda polise hem müdürü hem de çocukları şikayet et aynısı başıma geldi ve böyle bir çözüm buldum sende de umarım işe yarar.

insanlar sana nasıl geliyorsa sende onlara oyle git elinden geleni yap herturlu en ağrı şekilde karşılıklarını ver en fazla dayak yersin onurundan gururundan onemli değil gerekirse dayak ye ama kendini ezdirtme hayat bu güçlü olmakdan başka yapabileceğin bişey yok..

nerde oturyon sen

Yeni konular

Geri
Yukarı