Okulda zorbalığa uğruyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O karşı hamleleri öğrenmekten çok pratiğe dökmek için uzun bir süre gerekmiyor mu hocam? İsterse 1 haftada öğrensin onları uygulamak o kadar kolay değil öyle bir durumda.

İsterse ejderha olsun burnuna yediği yumruk canını acıtır :D
2-3 ay gitsin, kolay kolay dayak yemez. Bıçaktan korunmak için ise 1-1.5 yıl yeterli olur. Çocuk belli ki zayıf, bu yüzden zorbalık yapıyor. Burnuna vuracağına testislere tekme çok daha can acıtır.

Bıçaktan korunmak için ise 1-1.5 yıl yeterli olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bak kardeşim bunu izliyorsun 8 dakikada bıçak dodgelamayı öğreniyosun. Ya da en kötü ihtimalle karnına bıçak girer hastanelik olup 10 yıl komada kalırsın.

Merhaba arkadaşlar, artık bıktım ve sizden yardım istiyorum. Okulda bir çocuk var. Durduk yere dövüyor, durduk yere para istiyor ve sadece bana değil çoğu kişiye yapıyor. Ben 2 yıldır o okuldayım. O anasınıfından beri orada. Bugün bahçe plastik çatalı kırmış. Bıçak gibi sivri uç yapmış. Onunla gelip para ver para ver diye geldi. Bende savunmak için onun elini tuttum sonra o çatalı bırakıp iki eliyle boğazımı tuttu ve yere kapaklandım. Yerdeyken yine elini bırakmadı ve dizim kanadı. Müdür yardımcısına söylersem ve onu öğrenirse beni daha çok döver. Yardım edin. Bir de gözlüğümün camı hafif yerinden çıktı onun yüzünden. Bilen varsa nasıl oturturum bu ca mı?

Eki Görüntüle 1522399

Omuz çalış seni tekrardan rahatsız ederse kavga etmekten korkma tabii dayakta yeme işte teknik önemli her neyse sana kolay gelsin bir diğer tavsiyem ise karşılaşmamaya çalış.

Kilolu diyorsunuz farkındaysanız, kaslı değil. Direkt olarak yağ ise avantaj değil, dezavantajdır herzaman.
Kilolu olan bir bireyin kasları daha ağır bir uzvu taşımak zorunda olduğundan zayıf birinin kaslarına göre daha gelişmiştir. Kilo hareket dezavantajı verir ama karna yumruk işlemez. Yüzüne vurursa daha fazla etkili olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bak kardeşim bunu izliyorsun 8 dakikada bıçak dodgelamayı öğreniyosun. Ya da en kötü ihtimalle karnına bıçak girer hastanelik olup 10 yıl komada kalırsın.
Hiç öyle işlere girmeyin, en mantıklı çözüm bu

2-3 ay gitsin, kolay kolay dayak yemez. Bıçaktan korunmak için ise 1-1.5 yıl yeterli olur. Çocuk belli ki zayıf, bu yüzden zorbalık yapıyor. Burnuna vuracağına testislere tekme çok daha can acıtır.
Hiçbir işine yaramaz. Çevremden biliyorum. Orada öğrenecekler turnuva standartlarında korur onu. Yoksa kafa atana, boğaz sıkana, arkadan kolunu kıvırana denk gelmez alacağı eğitimde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı