Okulda zorbalığa uğruyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yüzden kasıt buruna altdan atılan bir yumruk ise etkili olmaz mı? Eli de zarar görmez o durumda.
Olabilir fakat alnına atarsa, hele bir de sağlamsa yumruğu, parmaklarına birkaç dakikalığına veda edebilir.

Ayrıca yüzde değilde kafada spesifik yerlere uygun vuruşlar tekte indirebilir fakat zor o bu vaziyetinde.

Olabilir fakat alnına atarsa, hele bir de sağlamsa yumruğu, parmaklarına birkaç dakikalığına veda edebilir.

Ayrıca yüzde değilde kafada spesifik yerlere uygun vuruşlar tekte indirebilir fakat zor o bu vaziyetinde.
Hocam arkadaş zor durumda kalır saçmalıktan başka bir şey değil.

Merhaba arkadaşlar, artık bıktım ve sizden yardım istiyorum. Okulda bir çocuk var. Durduk yere dövüyor, durduk yere para istiyor ve sadece bana değil çoğu kişiye yapıyor. Ben 2 yıldır o okuldayım. O anasınıfından beri orada. Bugün bahçe plastik çatalı kırmış. Bıçak gibi sivri uç yapmış. Onunla gelip para ver para ver diye geldi. Bende savunmak için onun elini tuttum sonra o çatalı bırakıp iki eliyle boğazımı tuttu ve yere kapaklandım. Yerdeyken yine elini bırakmadı ve dizim kanadı. Müdür yardımcısına söylersem ve onu öğrenirse beni daha çok döver. Yardım edin. Bir de gözlüğümün camı hafif yerinden çıktı onun yüzünden. Bilen varsa nasıl oturturum bu ca mı?

Eki Görüntüle 1522399

Anlıyorum seni geçen yıl bana da oluyordu bu tarz şeyler sana önerim asla korkma gerekirse sende onu döv ama asla kendini ezdirme o da olmadı git sınıfı topla iyi bir dayak atın ama ailesi şikayetçi olabilir yani sana söyleyeceğim asla altta kalma dostum şunu unutma altta kalanı her zaman ezerler.

Çocuk böyle rahat davranıyorsa eminim onunda arkası vardır. Bu sefer onlar gelip arkadaşı kıstırabilir. Nereye kadar yanında olabiliriz?
Arkaları olmasa bile yapıyorlar öyle hareketler, ayrıca arkası olanın da yapabileceği çok bir şey yok ailesi mafya değilse, şımarık bir çocuk vardı ortaokulda yan sınıfta, arkası var filan diyorlardı kimse bir şey yapmıyordu, biz arkadaşla konuşurken dalga geçip üstümüze su şişesinden su atmaya başlayınca 5 sırayı birbirine geçire geçire duvara yapıştırmıştım çocuğu, sonra kedi gibi oldu bir daha da yüzünü görmedim zaten, o hareketi yapmasam içim içimi yiyor olurdu şuan :D
Hayır ne yapacak okuldan mı attıracak yoksa çocuğa silah mı çektirecek? Valla onu yaptıran çocuğu daha beter ederler.

Ee gidip kafadaki en sağlam yerlerden birine yumruk atacak kadar da rastgele vurmamak lazım. Kafaya vuracaksa zaten ya burun, ya da tehlikeli olarak boyuna vurulur.

Ee gidip kafadaki en sağlam yerlerden birine yumruk atacak kadar da rastgele vurmamak lazım. Kafaya vuracaksa zaten ya burun, ya da tehlikeli olarak boyuna vurulur.
Öyle tabii fakat konu sahibi anladığım kadarıyla daha önce hiç gerçek bir kavgada bulunmamış. O anki korkuyla saçma şeyler yapması olası.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı