Okulda zorbalığa uğruyorum

@CHRİS W4LKER o çocuk aşiret ise muhtemelen alevi bir ailedir.
Kökleri kurusun moralin yerine gelsin diye şu videoyu atayım.🙂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana ailene ısrar et o çocuktan dayak yiyeceğine baban dövsün seni açığa geç. Ya da bir okula nakil aldırabiliyorsan oraya geç.
Ailemle konuştum arkadaşlar konuyu her şeyi açıkladım. Karar verildi, ya açığa geçeceğim ya da sınav kolejine nakil aldıracağız. Özel okuyacağım devlet liselerinde hayır yok.

Konuya direkt giriyorum. Ban yemek istemediğim için bazı yazmak istediğim şeyleri yazmayacağım. Bir tane insan okulda sürekli bana bulaşıyor. Saçma hareketler yapıp arkadan mesela kafama vuruyor. Yani ilk günlerden beridir bu bana bulaşıyor. Ama bugün daha çok ileriye gitmeye başladı. Benden para istedi. Ben vermemekte ısrar ettiğim zaman "sen görürsün bekle" gibi şeyler söyledi. Ben ilk başta fazla takmadım. Dedikleri sadece lafta kalır diye düşündüm. Bahçeye çıkmıştım benim başka sınıfta olan ilkokul ve ortaokulda aynı sınıfta okuduğumuz bir arkadaşım var. Bahçede onunla konuşuyorduk işte normal. Sonra teneffüs bitti, zil çaldı. Arkadaşım kendi sınıfına, ben kendi sınıfıma girdim. Girdiğim zaman bir baktım, çantamın içinde olan kitaplar, defterler etrafa dağılmış. Kalemliğim yerde ezilmiş falan biraz. Ve çantanın içinde olan 5 TL alınmış ortalıkta yok. Çantayı da aynı şekilde yere fırlatmış insan evladı. Bu işi o bahsettiğim insan evladının yaptığını düşünüyorum. Ders boyunca değişik değişik bakıyordu bana. Ondan başkası yapmış olamaz çünkü benim başka kişilerle işim yok millete bulaşan bir tip değilim. Gelip saçma saçma şeyler söylüyor. Elini şeyine sürüp gelip bana sürüyor. Artık bıktım şu okula 2 dakikalığına bile gitmek istemiyorum. Açığa geçmek istiyorum ancak ailem buna izin vermiyor. Açığa geçmenin çok kötü bir şey olduğunu savunuyorlar. Artık bıktım. Ne yapacağım bilmiyorum.
Sınıf Değiştir?

Sınıf Değiştir?
İşe yaramaz hocam. Bizim okul komple kötü. Sadece 1 kişi böyle değil böyle olan bir sürü insan evladı var bu okulda. Ya açığa geçeceğim ya komple özele geçeceğim başka yolu yok.

Ben senin yerinde olsaydım, çoktan halletmiştim o insan evladını.
Başıma bela almak istemiyorum. Zaten kavgacı bir tip değilim ben. Ağrımayan başımı ağrıtmak istemiyorum. Rahat rahat o okuldan kaydımı sildirmek var iken sıkıntılar çıkartmaya gerek yok.

İşe yaramaz hocam. Bizim okul komple kötü. Sadece 1 kişi böyle değil böyle olan bir sürü insan evladı var bu okulda. Ya açığa geçeceğim ya komple özele geçeceğim başka yolu yok.

Başıma bela almak istemiyorum. Zaten kavgacı bir tip değilim ben. Ağrımayan başımı ağrıtmak istemiyorum. Rahat rahat o okuldan kaydımı sildirmek var iken sıkıntılar çıkartmaya gerek yok.
Nerede oturuyorsun acaba? Yakınsa istersen yardımcı olabilirim.

Geri
Yukarı