Okuldan kaçma anınız var mı?

Okulun arkasındaki demirlerden tırmandık, inşaattın orada yüksek bir duvar vardı. Onun üzerinden geçerken hocanın biri gördü. Ama iş işten geçmişti dönmedik, koşarak kaçmaya devam ettik. Sonuç olarak internet kafeye gidip abilerle CS 1.6'da kapıştık.

Okulun arkasındaki demirlerden tırmandık, inşaattın orada yüksek bir duvar vardı. Onun üzerinden geçerken hocanın biri gördü. Ama iş işten geçmişti dönmedik, koşarak kaçmaya devam ettik. Sonuç olarak internet kafeye gidip abilerle CS 1.6'da kapıştık.
Hocam sen en iyi anı yaşamışsın. Okuldan kaçıp CS 1.6 oynamayı yeni nesil bilmez.

Lisedeyken sürekli kaçardım. Zil çalınca dışarı çıkar, zilin bitmesini bekler herkes içerideyken çantayı demirlerin üzerinden fırlatıp arka bahçeden tırmanıp kaçardım. İnternet cafe'ye gidip CS oynardım.
Bedencimiz vardı, işi gücü yok kafasında GoPro ile okul çatılarında AC misali dolaşıyor, bahçede gizlice sigara içenleri kayıt altına alıyordu, ona görünmeden kaçmak zordu. 😀

Kaçtım ama okuldan kaçmadım. Okul kursundan kaçtım. O zaman müdür yeni gelmiş tabii adam sinirli. Yakaladı mı direk odaya çekiyor. O sırada spor salonunun arkasından atlayıp kaçıyorduk. 2-2.5 metre yüksekten atlayıp kaçıyorduk. Kimin aklına gelir oradan atlayacağımız.

Lise zamanı kaçmıştım. Okulun arkasında uzun bir duvar vardı. Ninja gibi duvara basarak duvara tırmandım. Daha sonra üstünden atlayarak okulun dışına çıktım. Çıktığım yerde bisikletin olduğu için hemen bisiklete binip, CJ gibi evimin yolunu tuttum.

Kaçma sayılmaz da bilerek kendimi hasta ettim diyelim. 6. sınıfım ve yarın Arapça dersi var. Ben ödevimi yapmadım. Ve bu yüzden hocanın beni baya bir azarlayacağını biliyordum. Ben de gittim koca bir soğuk suyu içtim iki dakikada. Akşam hafiften öksürmeye başladım ama annemler yine de okula gönderdi. Arapça dersi de son iki ders. Benim ateşim de çıkmaya başladı okulda, gerçekten hasta ve biraz da rol karışık bir şekilde hocanın yanına gidip hasta olduğumu söyledim. Sonra annem geldi beni eve götürdü ve Arapça dersinden kurtuldum. Şimdi soracaksınız ödevini yapman daha kolay olmaz mı diye, evet daha kolay olur ama ben ne yazabiliyorum ne de okuyabiliyorum Arapça'yı. Aradan iki yıl geçti, ben hala ne yazabiliyorum ne de okuyabiliyorum. Üstüne bildiğim 1-2 kelime vardı onu da unuttum. 😃

Yeni konular

Geri
Yukarı