Okullar 2. dönem açılacak mı?

Okullar 2. dönem açılır mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Zaten kimse toplu taşıma kullanmıyor ya. Sağlık her zaman en önemli şeydir. Eğitimin telafisini bir şekilde yaparsın ama sağlığın asla.
Açılmazsa büyük ihtimal sınıfta kalacağım hocalar anlatamıyor çünkü. Bunun telafisini nasıl yapacaklar çok merak ettim.

Açılmazsa büyük ihtimal sınıfta kalacağım hocalar anlatamıyor çünkü. Bunun telafisini nasıl yapacaklar çok merak ettim.
Youtubeda ve internette yeterli kaynak var, ayrıca ben de zorlanmıyor değilim ama eksiklerin varsa onları düzeltmek senin görevin, öğrenci stresini ben de yaşıyorum insan illa birilerini suçlamak, öğrenememesini ona bağlamak istiyor ama dostum inan ki sen istersen öğrenebilmen kuvvetle muhtemel

Çok yüksek ihtimal açılacak,şimdi yine tartışmaya girmek istemiyorum ama kanıtlarım var. Hatta bazı sınıf öğretmenlerini Şubat başı okula çağırmışlar bile hazırlık olarak. Göreceksiniz🙂.

Youtubeda ve internette yeterli kaynak var, ayrıca ben de zorlanmıyor değilim ama eksiklerin varsa onları düzeltmek senin görevin, öğrenci stresini ben de yaşıyorum insan illa birilerini suçlamak, öğrenememesini ona bağlamak istiyor ama dostum inan ki sen istersen öğrenebilmen kuvvetle muhtemel.
Ben bu pandemi döneminde LGS sınavına bile girdim. Artık gücüm kalmadı çalışmak çok zor. Sadece sınıfta kalmamak için çalışmaya çalışıyorum ama artık yoruldum. Bu süreç içerisinde neredeyse hiç dışarı çıkmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı