Okullar açılır mı?

Bence açmazlar. Açarlarsa salgın daha kötüye gidecek. En fazla 8 ve 12. sınıfları açarlar ama o da biraz zor.

Demek istediğim o değil. Milyonlarca TL akıyor demiyorum. Her türlü kantinler, servisler, özel okullar, dershaneler, etüt merkezleri falan az buçuk bir şeyler getiriyordur.
Ticari anlamda para dönüyor yani. Ekonomi canlı tutuluyor.

10. sınıfım konuların tamamını tekrar baştan bitirmeye başlayacağım bu hafta sonu. 1 hafta dinlendim şimdi tekrar ders başına oturma vakti. Lakin açılacağını düşünmüyorum.

Kimse bir daha okumaz kardeşim sen amma toz pembe düşünüyorsun öyle hahaha 1 yıl bir öğrenci için ne kadar önemli bir süre değil mi açılacaksa 8 ve 12 açılsın diğerleri açılmasın emin olun gelecekte okuyup büyük adam olacak insan bu kötü durumu çoktaaaaan fırsata çevirdi bile sizde hala açılsın açılmasın deyin.

Dayı sen ne diyorsun Allah aşkına? Online eğitimlerden öğrencilerin okuduğunu falan sanıyorsun herhalde sen. Online eğitime bile katılamayan binlerce öğrenci var sen diyorsun ki ileride büyük adam olacak insan bunu fırsata çevirdi. Size kalsa şu ortamda okul açılsın virüs ikiye katlansın. Güzel kafa.

Kimse bir daha okumaz kardeşim sen amma toz pembe düşünüyorsun öyle hahaha 1 yıl bir öğrenci için ne kadar önemli bir süre değil mi açılacaksa 8 ve 12 açılsın diğerleri açılmasın emin olun gelecekte okuyup büyük adam olacak insan bu kötü durumu çoktaaaaan fırsata çevirdi bile sizde hala açılsın açılmasın deyin.

O zaman zamanında işini düzgün yapsalardı? Bizim suçumuz ne burada?

Çin aşısı ülkenin çok büyük kısmına yapılmadıkça okullar açılmaz.
Kafanızı yormayın.
Benim istediğim lise sınavlarını yapmamaları.

Aynı şeyi düşünüyoruz lise sınavlarını iptal ederleserse çok mutlu olurum.

Aynı şeyi düşünüyoruz lise sınavlarını iptal ederleserse çok mutlu olurum.
Twitter'dan lise öğrencileri sayesinde ortaokul sınavlarını iptal ettiler.
Şaka gibi.
Ama iyi oldu, o zaman iptal etselerdi derse katılımdan not verirlerdi o zaman sınıfta kalırdık.
Tatil bitince bir daha yardırırız belki iptal olur.
Ama zor.

Twitter'dan lise öğrencileri sayesinde ortaokul sınavlarını iptal ettiler.
Şaka gibi.
Ama iyi oldu, o zaman iptal etselerdi derse katılımdan not verirlerdi o zaman sınıfta kalırdık.
Tatil bitince bir daha yardırırız belki iptal olur.
Ama zor.

İnşallah çünkü hiç çalışma isteğim yok moralim çok bozuk yani :(

Yeni konular

Geri
Yukarı