Okullar açılır mı?

2 Milyon tweet atılmış. Ziya Selçuğun bir açıklama yapması gerekiyor artık!

Zaten yaptı.

Resim

Bu bir bahane değil her türlü çalışarak halledilir zaten konular 1 Kasıma kadar. Ayrıca ders çalışıp anlamıyorsan yüz yüze de anlamayacaksın. Uzaktan eğitimle alakası ne? Önemli olan sağlık konular değil.

1. si konular 1 Kasım'a kadar değil o dediğiniz sadece telafi sınavları için. 2'si uzaktan ile yüz yüze arasında dağlar kadar fark var verilen bilgi düzgün verilmiyorsa öğrenci çalışsa bile anlamaz. Eğitim yüz yüze verilmeli ki öğrenci çalıştığından bir şey anlasın. Sağlıkta göz önünde bulundurulduğunda ne sınavların ne de derslerin yapılmaması gerekiyor ama sınavlar yapılıyorsa yüz yüze eğitim de yapılmalı.

1. si konular 1 Kasım'a kadar değil o dediğiniz sadece telafi sınavları için. 2'si uzaktan ile yüz yüze arasında dağlar kadar fark var verilen bilgi düzgün verilmiyorsa öğrenci çalışsa bile anlamaz. Eğitim yüz yüze verilmeli ki öğrenci çalıştığından bir şey anlasın. Sağlıkta göz önünde bulundurulduğunda ne sınavların ne de derslerin yapılmaması gerekiyor ama sınavlar yapılıyorsa yüz yüze eğitim de yapılmalı.

Lise sınavları 1 Kasıma kadar olacak açıklamaları düzgün okuyun. Ayrıca ben de uzaktan eğitimde bir şey anlamıyorum cidden hiçbir şey anlamıyorum YouTube'deki konu anlatım videolarıyla anlıyorum üstüne kitaptan çalışıyorum 1 2 testten sonra da konu anlaşılmış olunuyor.
Screenshot_9.png

Öğrencilerin %40ı sınavı 1 Kasıma kadarki konulardan sınav oldu bile. %60'lık kısım da mecbur 1 Kasım'dan itibaren olmak zorunda adalet olması için.

Lise sınavları 1 Kasıma kadar olacak açıklamaları düzgün okuyun. Ayrıca ben de uzaktan eğitimde bir şey anlamıyorum cidden hiçbir şey anlamıyorum YouTube'deki konu anlatım videolarıyla anlıyorum üstüne kitaptan çalışıyorum 1 2 testten sonra da konu anlaşılmış olunuyor.
Eki Görüntüle 893915

Öğrencilerin %40ı sınavı 1 Kasıma kadarki konulardan sınav oldu bile. %60'lık kısım da mecbur 1 Kasım'dan itibaren olmak zorunda adalet olması için.
Bizim hocalarımız telafi sınavı haricinde olacak olanlar sınavlar da işlediğimiz yere kadar çıkacak dedi. @Tried Hocam birde nerden okuduysanız link atar mısınız 2. sınavlar içinde geçerlimi diye bakacağım. Arkadaşlardan da soranlar var.

Bizim hocalarımız telafi sınavı haricinde olacak olanlar sınavlar da işlediğimiz yere kadar çıkacak dedi. @Tried hocam bir de nereden okuduysanız link atar mısınız 2. sınavlar içinde geçerlimi diye bakacağım. Arkadaşlardan da soranlar var.

Haber sitelerinde zaten yazıyor 1 Kasıma kadar diye. Bir de bu 1 Kasım olayını 1. dönem 1. sınavlar için diyorum diğer sınavlar için daha ne olacağı belli değil sanırım. Kaynak: MEB lise sınavlarıyla ilgili açıklama yaptı! Okul sınavları 1 Mart’ta yüz yüze mi yapılacak?

Eki Görüntüle 893915

Hocam, hiçbir iş gibi bu iş de kağıt üstündeki gibi olmuyor. Bizim okulda hocaların insafına kalmış durumdayız. Kimi Kasım'a kimi Ocak'a kadar olan konulardan yapıyor. Ki ben okulumda (%1.60) sınav oluyorum bana göre, sınıf arkadaşım meslek lisesinde oluyor meslek lisesindekine göre. Çok şaşırdığım bir süreç oldu bu pandemi.

Hocam, hiçbir iş gibi bu iş de kağıt üstündeki gibi olmuyor. Bizim okulda hocaların insafına kalmış durumdayız. Kimi kasım'a kimi Ocak'a kadar olan konulardan yapıyor. Ki ben okulumda (%1.60) sınav oluyorum bana göre, sınıf arkadaşım meslek lisesinde oluyor meslek lisesindekine göre. Çok şaşırdığım bir süreç oldu bu pandemi.

İlginç normalde kasıma kadar olması gerekiyor. Müdürle falan konuştunuz mu ?

Geri
Yukarı